Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon játékos. Sok...

A macskám nagyon játékos. Sok mindennek "nekimegy" játékból. Ez normális? Ki fogja nőni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben fogadtam örökbe egy fiú macskát aki rendkívülien játékos. Most 5 hónapos.Ha játszhatnékja van, még a lábamnak is ""nekimegy"" ilyenkor mindent amit akar rág. Zsinórokat, madzagokat. Ez normális ? Tudom, hogy pici de idővel kinövi? Köszi a válaszokat!!!

2014. aug. 23. 09:00
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez normális.Azért mert neki a lábadnak mert hízelegni akar(ez csak az én véleményem)
2014. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia ! :) ;)

Persze , hogy normális! :) ;)

Az én cicám , mikor kicsi volt mindenkinek szétharapdálta , karmolta a kezét , kb. 1 éves kora óta , ő a világ legnyugottabb macskája , szóval nyugi , kinövi ! :) ;)

2014. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!:)
2014. aug. 23. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban fogzanak a játékosság mellett ez is a harapdálás oka. Ha szerencséd van így meg is találhatsz pár fogacskát,sajnos általában lenyelik őket.
2014. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Malaika23 ***** válasza:
Az normális mert nekem is vol 5 hónapos cicám nem ment mindennek neki de még a felmosó rongyot is megrágta.
2014. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A macskák nagyon sokáig játékosak maradnak. Az én egyik, már öt éves macskám is naponta "bekattan" és ezerrel játszik. Az egy éves kislány folyton valami gazemberségen töri a fejét és minden lehetőséget kihasznál, hogy kergetőzzön, harapdáljon, pofozgasson valamit, vagy éppen minket. No persze nem komolyan, csak jelzésképpen harap.

Néha a 13 éves öregúr is beszáll a játékba. :)

2014. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!:) Átmeneti aggodalmam volt, nem volt még kölyök macskám csak fiatalabb koromban:)
2014. aug. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!