Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lett hirtelen ilyen...

Mitől lett hirtelen ilyen hiperaktív/játékos a macskám? Normális?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisba hoztuk el, 8 hetesen, de már akkor sem volt valami aktív, játékos. Sokat feküdt, bár sokszor elmászkált a környékre, de egyébként nem egy aktív macska. Soha semmilyen játék nem érdekelte, nem csinált egész nap semmit. 3 hónapja születtek kölykei, velük sem játszott. 1 hónapja már az összes kölyköt eladtuk, az anyjukat ivartalanítottuk is, már annak sincs nyoma sem. De onnantól kezdve, szóval kb 1 hónapja, mintha kicserélték volna. Azóta mindennel játszik, labdákkal, játékokkal, de a fűszálat is órákon át pofozgatja. Fogott egeret, vakondot, pockot, mindent.. A kutyával is elvan, szereti idegesíteni. Velünk is játszik, a hátára fekszik és pofozgatja, harapdálja a kezünket. Olyanokat ugrik, bukfencezik és száguldozik az udvarban.. nagyon játékos, élénk. Nekem tetszik, nagyon aranyos, ahogy így pörög, de nem értem, mi ütött belé. Soha nem volt ilyen, mindig nagyon lusta volt. Hogy lehet, hogy egyik napról a másikra így megváltozik?
2014. jún. 27. 15:46
 1/2 zala122 válasza:

az én cicám az kiskorában volt ilyen játszok mindennel típus

ez az ivartalanítástól van

2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor az ivartalanítás csinálta vele ezt... de nyugi semmi baja nem lesz, a mi cicónk is ilyen lett ivartalanítás után, szó szerint mint ha gyerek lenne pedig már 6 éves és már kandúr..:)
2014. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!