Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akad itt olyan, aki tapasztalt...

Akad itt olyan, aki tapasztalta már, hogy a macskájának hasmenése volt a tejtől?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hallottad, hogy nem tesz jót nekik, és megy a hasa tőle, meg a szomszéd mondta, hogy az övének ment a hasa, hanem van-e olyan, aki konkrétan tapasztalta már ezt macskánál és a saját szemével látta?
2014. aug. 23. 20:22
 1/9 anonim válasza:
64%

Sajnos nekem. Szegénynek úgy ment pocija 2 napig, hogy sétált és közbe ment, nem vette észre.


Azóta nem kap tejcsit, és semmi baja már.

2014. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Medvi ***** válasza:
48%
Igen a mieink között is van aki hasmenést kap tőle, sőt az egyik ha beleiszik azonnal kihányja. Csak akkor adok nekik, ha úgy látom, hogy szorulásosak.
2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megkérdezhetem, hogy fajtatiszta macskátok van-e, és ha igen , milyen?

2014. aug. 23. 20:31
 4/9 intrepid ***** válasza:
Házimacskám volt, és semmi baja nem volt tőle.
2014. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen az enyémnek, saját szememmel láttam és a saját kezemmel takarítottam össze. 4 hónapos, kandúr házi macskám van. Kétszer adtam neki tejet és hasmenést kapott tőle, pedig jó minőségű tejet adtam neki. Az állatorvos szerint nem tudja megemészteni a laktózt, ezért nem bírja a gyomruk. Az ízét nagyon szerette, de a hasmenés miatt nem adok neki.
2014. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen cicám is volt/van (keverékek).
2014. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A macskák általában nem tudják feldolgozni a laktózt, ezért gyakran hasmenésük lesz a tejtöl. Laktózmentes vagy speciális macskatejet lehet adni, de ha nem bírja azt sem akkor inkább ne adj neki, a víz teljesen jó és elég egy macskának.
2014. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasmenősen hoztam el a cicámat, kb 3 nap múlva elmúlt, nálunk nem kapott tejet, csak a régi helyén. Azóta is volt egyszer hasmenése, amikor valahogy (a mai napig nem értem hogyan) egy nagy kutyakonzervre rászabadult, és a felét megette.
2014. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Édesanyám sokszor ad a macskámnak tejet, sosem volt ilyen problémája.

5 éves félperzsa cicusról van szó.

2014. aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!