Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van aki főz a macskájának?

Van aki főz a macskájának?

Figyelt kérdés
3 éves a macskánk és gyakorlatilag mindig is ezeken a zacskós macskakajákon élt. elég sokat hányt, és majdnem hogy rendszeresen. Gondoltam egy ideig változtatok az étrendjén, hátha az a baja, és eddig be is vált. De nehéz olyan kaját adni neki amit megeszik, mert már megszokta ezeket a bolti vackokat. (gyakorlatilag a nyers húst is hímmel hámmal eszi) Ezért írtam ki ezt a kérdést, hátha más is járt már így. Mit adjak neki enni? lehetőleg úgy h változatos is legyen :D:D

2013. júl. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen főzünk a macskának, nagyon megbetegedett a macskatáptól, nem bírt vele a szervezete, évekig állatorvoshoz jártunk. Valamikor ami megmarad nyers hús, vagy máj, azt főzzük meg neki, de előfordul, hogy külön veszünk neki egy tálcával és lefagyasszuk, általában csirkecombot vagy májat kap, csak simán megfőzzük neki vízben. A nyers hústól hasmenése van.
2013. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a kutyáimnak mikor főzök,abból kapnak.Far-hátat,ma például combot kaptak,leszedem a csontról a húst,a csont meg megy a kutyáknak.Úgy szoktam:egy comb a macskáké,2-2 a kutyáké.Sertéslépet szoktam adni még nekik,csirkemájat,sertésmájat,vagy darált húst megfőzök,bele a rizst,és úgy kapják.Egy macska nem eszik sokat,bármilyen húst vehetsz neki szerintem,majd idővel úgyis kiderül melyiket fogja szeretni.Én legalább 2 napra főzök nekik most nyáron,de télen mikor jobban eláll,4-5 napra.
2013. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en 5 macskam kap boltban vasarolt macskakajat is, de csak naponta 1x, a masik etetesnel rendes kajat kapnak,maradekot az asztalrol, szinte mindent megesznek, meg a ceklat is (megfozve) sose voltak betegek kajatol. A szaraz macskaeledelt, granulat neha elore aztatom tejben, levesben, hogy valtozatosabb legyen.


Szoval szerintem lehet macskaeledelt is, de mertekkel.

2013. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, direkt az állatoknak veszunk husit
2013. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!