Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg cicával mit csináljak?

Beteg cicával mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hónapos múlt a cica. Tegnap óta beteg. Hányt tegnap, elég rosszkedvű, nem akar enni, de sok vizet iszik, és egy kicsit odament tegnap az anyjához is szopni. Ma még nem láttam, hogy szopott volna, viszont sokat iszik még mindig. Fel tud kelni, néha sétálgat egy keveset, de egyébként bebújik a dobozába és csak ott ücsörög vagy fekszik. Kettő kiscica van, a másiknak semmi baja, és az anyjuknak se.
2014. aug. 24. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Még mielőtt leszól valaki, az állatorvos holnap délután rendel, ha nem jön rendbe a cica, természetesen megyünk oda, de addig is kéne valami tanács, hogy mit kezdjek vele.
2014. aug. 24. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagyon sokat tudnál tenni, holnap orvos.

Esetleg az, hogy legyen a közelében mindig friss víz. Mert ha nem is eszik rendesen, innia kell.

2014. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a holnapi rendelést, addig valószínűleg nem romlik sokat az állapota.
2014. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább hívd fel az ügyeletes orvost, mondd el neki a dolgot, ő talán többet tud, mégiscsak orvos. Egy telefon árát megéri.
2014. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a cica már jobban van, estefelé már szaladgált és egy kicsit evett is.
2014. aug. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!