Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg cicával mit csinálnátok?

Beteg cicával mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy cica, jándékba kaptuk, rögtön egy kutya elkapta, sérültek a lábai, nem tud rendesen menni, szaladni. Nem tudja a pisit visszatartani. Nem lehet így kiengedni,orvos szerint nem lesz jobban. Ti, hogy döntenétek, mi neki a jobb. Nagyon sajnálom.
2013. jún. 3. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szegénykém, hogy én mennyire utálom a kutyákat :(((
2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás, nekem kellett volna vigyázni, nem kellett volna rögtön kiengedni. Annyira sajnálom, hogy el nem tudom mondani.
2013. jún. 3. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az a szitu amikor nem tartom életben.
2013. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Valletta ***** válasza:
Ha az orvos az inkontinencián nem tud segíteni, jobb lenne az altatás. A lábait gondolom helyre lehetne tenni.
2013. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt ideiglenesen jött hozzám egy cicus. Épp a gerince közepét harapta el egy kutya. Akkor már több, mint egy hete nézegették, ahogy vonszolja magát. A sebei már rohadtak, rettenetes szaga volt. Ráadásul úgy nézett ki, hogy vemhes. Az orvosnál derült ki, hogy a már egy hetes felgyúlt vizelettől olyan óriási a hasa. Leengedte a vizeletét, és csak csóválta a fejét, hogy ha kérjük ő ad neki erősítő, gyulladás csökkentő szurikat, de szerinte nincs értelme szenvedtetni. Egy hétig én nyomkodtam ki a hólyagját, é
2013. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlen elküldtem...

Egy hét múlva már magától ürítette a vizeletét, néhány hét múlva meg már dülöngélve, de tudott járni. Fél év múlva már csak a hátán lévő púp emlékeztetett minket arra, ami történt. Szóval én nem kapkodnám el, ha egyébként jó a kedve. Ha fájdalmai vannak, és tényleg nem lehet segíteni rajta, akkor persze én sem szenvedtetném.

2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!