Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért az alomtálca szélére...

Miért az alomtálca szélére kakil a macska?

Figyelt kérdés
Elég nagy a tálca. Vagy a szélére kakil vagy kilógatja a hátsóját és a földre. Nem a kavicsot kaparja ami benne van, hanem a tálca szélét vagy a földet. Már nagyon elegem van belőle.

2014. szept. 3. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz szokás, sajnos. Nekem nőstényem van, ő pedig állva pisil, mint a kandúrok, de erre csak pár hét után jöttem rá, mert többször vizelet volt a tálca alatt és nem tudtam, hogy kerül oda. Megoldottam a témát, szereltem egy tálcát az almosdoboz végére :) Tanácsként azt tudom javasolni, vegyél egy műanyag dobozt, aminek magas a széle (tárolódobozt). Tisztítani ugyanúgy lehet, és a kb. 20 cm magas oldal miatt nem tud kikakilni :)
2014. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fedett talán jobb lenne, vagy legalább magasabb tálca, olyan aminek befelé áll a pereme. Annak nem szoktak a szélére csinálni.
2014. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a zart alamdoboz lehet megoldas.
2014. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 3. 14:26
 5/7 miamor válasza:
Az mit jelent, h elég nagy a tálca? Mekkora? Az én macskám is kikakil/kipisil néha-néha, de úgy látom azért mert nem elég nagy az alomtálca. Már gondolkoztam rajta h veszek nagyobbat.
2014. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő bennevan az alomban, csak a feneke lóg ki? Ez gyakori. Vegyél fedett wct.
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert ki akar baszni veled vagy csak lusta beljebb menni :D


a miénk mellé is szokott

2014. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!