Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a különbség alomtálca és...

Mi a különbség alomtálca és macska WC között?

Figyelt kérdés

Még gyakorlatlan macskatartó vagyok, most akarok venni neki valami ilyesmit (egyelőre egy kis dobozban van az alma).

Melyiket lenne érdemes választani? Amúgy szobacica, csak a lakásban van.


2009. aug. 5. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A macska wc úgy néz ki mint egy hordozó,teteje van,meg ha jól emlékszem egy kis lengőajtó.
2009. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alomtálcát is lehet éppen macska wc-nek nevezni, hiszen az a a funkciója. Szigorúbban véve a macska wc nagyobb és zárt doboz, billenőajtóval. Ez higiénikusabb, és nem szóródik ki belőle annyi alomszemcse, mint a tálcából, és nem is tud mellépisikélni a cicus. Én lecseréltem a sima tálcát ilyenre, bár nem volt olcsó, 4 ezer körül volt, de megérte, mert azóta sokal kevesebbet kell takarítanom, és a szag is kevésbé terjed.
2009. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Freesnapfben nézz körül, ott van jó áron. Én 2500-ért vettem egy Wc-t.
2009. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmm... És ha zárt a teteje, nem büdösödik be jobban? Ill. belemegy a cica, fogja tudni, hogy az az új wc-je? (Még kicsi, 6 hetes, de már egyedül jár wc-re.)
2009. aug. 5. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Levehető a teteje, úgyhogy szépen ki lehet takarítani. Az én cicám két év után kapta és elsőre belement, pedig nagyon félős cica, igaz, hogy a lengőajtót azért én levettem róla.
2009. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló leírta a lényeget, bár én annyit még hozzátennék, hogy a gondosan tisztított alom nem bödüsödik meg. Ezenkívül fontos a jóminőségű alom használata is.
2009. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, a második hozzászólóra gondoltam....
2009. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!