Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak egy maine...

Milyen nevet adjak egy maine coon cicanak?

Figyelt kérdés
Eredeti nevet szeretnek, de nem tudok kitalalni semmit :/

2014. szept. 13. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

XDDDDD

koszi mindenkinek, de megvan a neve :)

2014. szept. 14. 13:35
 12/14 miamor válasza:
0%

És mi lett a neve? Mostmár érdekelne. De amúgy az 5-ös válaszoló olyan hülyeségeket írt szerintem, h csak fogom a fejem. Ennyi erővel azt is írhatta volna, h legyen a neve kún(coon), mert maine coon

Vagy mosómedve vagy borz, mert ilyesmit jelent a coon(racoon).

Szerintem egyébként egy maine coon gyönyörű, fenséges, királyi megjelenésű fajta, szóval vmilyen ehhez illő nevet adnék neki, pl. Herceg vagy angolul Prince, ill. Hercegnő v.Princess. Vagy Priscilla, vagy Elvis, Queen, Jackson, Eliza, Brandon, Szfinx, Felix, Maya,Sába, Shíva,Gordon, stb.stb.stb. rengeteg jó név van.

2014. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Frici :) nem olyan eredeti, de nekem nagyon tetszik, es koszonom az utolso kommentelonek, lehet meg meggondolom, nem mondtal hulyeseget!
2014. szept. 15. 16:12
 14/14 anonim ***** válasza:
az enyem Moris az M betü miatt a homlokan meg a vegen megnymom az "sz"t es akkor mar szalad is :)
2015. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!