Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Javasolnátok egy fekete lány...

Javasolnátok egy fekete lány cicának valami jó kis frappáns nevet?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen nagyon szokványos nevekre gondolok elsősorban, mint amilyen a Kormi meg a Lukrécia, mert kb minden 2. fekete cicát így hívnak. :)


Valami ötletes nevet szeretnék.

A barátnőm fekete kandúrja pl a Merlin névre hallgat (abból indult ki barátnőm, hogy régen a hiedelem szerint a fekete macska a boszorkányok és varázslók "társa" volt, ezért a kandúr cicája is varázsló nevet kapott) és szerintem ez nagyon ötletes. :)


De nem szeretném lenyúlni az ő ötletét, hogy én meg akkor boszorkány nevet adok az én lány cicámnak. Ezt csak egy példának írtam, hogy ő ez alapján nevezte el a cicáját és én is valami hasonlóan frappáns nevet szeretnénk választani az én kiscicámnak. :)


Előre is köszi a tippeket!!! :) :D



2014. máj. 10. 12:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Morzsi, különleges és nem szokványos macska név. :-)
2014. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Szaffi (tudod, a meséből, a fekete cicának meg a lánynak is ez volt a neve ha jól emlékszem:))
2014. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Bagira, Kipling után szabadon
2014. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már boszorkányoknál tartunk: Vicca:) (ejtsd: vikka) Nézz utána neten, hogy mit jelent:)


Viszont nem írtad, hogy rövid, vagy hosszú nevet szeretnél: Hédi, Pöszke, Pippa...nekem ezek nagyon tetszenek:)

2014. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
első:))))))))
2014. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Imre
2014. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tényleg nem írtam. :) Hát, inkább valamilyen rövidebb nevet szeretnék (2-3 szótagosat), amit esetleg a cica is meg tud jegyezni, meg nekem sem tart 5 percbe, míg kimondom, pl amikor hívom vacsorázni. :D
2014. máj. 10. 12:13
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha ötletes nevet akarsz, ne kapkodd el, majd kialakul a karaktere és kipattan a fejedből a legmegfelelőbb név.

Addig hívd cicának, oszt jóvan.

2014. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Hófehérke

Halál

Hóember

2014. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mcgalagony,Hermione,Naomi,Hermione,Puma,Ördi,Luna,Pandóra, Dormi....
2014. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!