Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kipróbáltátok már a cicátokkal?

Kipróbáltátok már a cicátokkal?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam egyik nap, hogy a macska tartja az ember pillantását, míg a kutya nem. Hát kipróbáltam .. :) Feküdtem hason az ágyon, tanultam, macska tőlem 30 cmre kb. Néztem néztem, nem fordult el, lassan belepislogtam a szemébe, ami nekik olyan, mintha csókot dobnál .. :) éés képzeljétek el, a mancsát rátette a szememre utána :O é bámult .. én jöttem zavarba :)
2010. jan. 20. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már bámultam, mert ő is bámult. De bele még nem pislogtam. Ezt hogy csináltad pontosan? Bámultad a macska szemét és lassan lehunytad a szemedet majd vissza?
2010. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen de csak azért csodáltam mert gyönyörű nekem is szokott puszit dobni csak ő a számra.:$
2010. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, még nem. Elég vadóc, akaratos cicusom van, de kipróbálom. Hátha elfogadja hódolatom csekély jelét. :)
2010. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim is tartja a pillantásomat :P (ha nincs külső zaj pl zacskó csörgés mert arra megy rögtön :D)
2010. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Én a párom macskájával szoktam ilyen erőjátékba kezdeni. Eleinte nagyon sokáig tartott a szemezés, most már pár másodperc után feladja! :) Érezhetően behódolt!
2010. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kutya és macska is állja a pillantás, csak megfelelő kapcsolat kérdése az egész.
2010. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran szoktam "pislogni" neki. Olyankor mindig odajön és bújik :)Nagyon édi :)
2010. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, lassan behunytam a szemem.. :) elmondhatjuk, hogy csókolóztunk a cicánkkal :)
2010. jan. 20. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegnap hosszanas néztem a szemébe. Először atotta, jött egy lépést, majd lesunyta a szemét és lefeküdt úgy, mintha meghajult volna :) Nagyon édi volt. Utána jól megszeretgettem.

Én úgy tudom, cicanyelven a lassú pislogás azt jelenti: szeretlek!

2010. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én cicám hosszú percekig képes bámulni rám, általában én adom fel, nem tudom ő meddig bírná. A pislogást is kipróbáltam, arra még szeretetteljesebben és elégedettebben bámult.
2010. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!