Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicások: milyen gyakran...

Benti cicások: milyen gyakran jártok ki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap. Muszáj dolgozni mennem.
2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor nincs otthon senki, kint vannak, egyébként bent. Illetve akkor is kimehetnek, ha akarnak, olyankor általában elkezdenek nyávogni az ajtó előtt, hogy engedjük ki őket, de többnyire bent szoktak maradni, ha van itthon valaki :)
2014. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Sose. Nem vágyik ki, nem is engedném.
2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

3-as: valahol azt olvastam, hogy a napból nyernek valami vitamint (már nem tudom, hogy milyent).

2014. szept. 24. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Én naponta kiengedem az udvarra, de csak ha ott vagyok vele. Nagyon félős, s közel van az út. Sír, hogy még akar kimenni, de felügyelet nélkül nem merem kiengedni, örökké meg nem lehetek mellette.
2014. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mióta új kutyusunk van azóta egyre ritkábban. A macskáim utálják szegényt. Annyira, hogy régen állandó cirkusz volt hogy kimehessenek, most tök jól elvannak bennt. Nem bírják, hogy pici és mindig pörög.

Régebben jó időben napi szinten. Olyan a hátsó udvar, hogy nem tudnak elmenni. Persze rájuk nézek 10 percenként megvannak-e még. Ha bejön a rossz idő, hideg van, sár van akkor már nem mennek ki. Könnyen megfázik a szobamacska. De azért a havat megmutatom nekik mikor leesik az első:)

2014. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
soha.a hámot utálja,egyedül meg nem engedém ki.elütik,megeszi egy kutya,ellopják.az első válaszolón vihogok.
2014. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem kerteshazban vagyok. Budapest körfolyosos lakás. Kintre a "gangra", körfolyosóra ki szoktuk engedni amikor ki szeretne menni :-) Kint járkál, mozog, napozik... Csörgős nyakörv a nyakába így a lakásban halljuk a csörgést. Ha nem halljuk ki nézünk, akkor általában azt jelenti fekszik :-D

Nyaranta jön velünk nyaralni, akkor kint van a kertben felügyelet mellett, de kis okos mert még sem próbál kimenni a kertből!


Idei nyaralás [link]

Ezért kell még a zárt körfolyosón is figyelni rá [link]

2014. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden nap,sajnos muszáj bemennem a suliba..
2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

valaki magyarázza meg, hogy az első mire gondol O.o

2014. szept. 30. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!