Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy kiscicát, még...

Befogadtam egy kiscicát, még nagyon tapasztalatlan vagyok tippeket szívesen fogadok. Az ajtóm gyakran csukva van ezért az almot a szobámna helyeztük el de jobbnak látnám kivinni a szagok miatt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsö időben az alom legyen a cica mellett. Kb. 3 nap amíg megtanulja használni, addig a felmosóeszközök legyenek kézközelben.

Ha már a cica nagyobbacska lesz kiviheted az almot, elég lesz pár óránként kiengedni, ezt "meg tudjátok majd beszélni".

2014. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első körben próbálj ki másik almot. Én Bioluxot használtam két macskához, egy tálcában, naponta egyszer-kétszer szedtem ki a koszos részt és nem volt szaga egyáltalán, viszont olcsó.


Fokozatosan kezdheted el kiszoktatni, de arról ne feledkezz meg, hogy kóborolni fog, akár napokig is, elütheti az autó, elkaphatja a kutya, stb. Ivartalanítani feltétlenül érdemes, illetve oltani sem ártana, legalább fip-re és leukózisra.

2014. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tömblakásban lakunk és s hàzból nem stzeretném kivinni az almot csak a szobàmból pl az előszobába
2014. júl. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!