Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az a 4cm átmérőjű...

Mi lehet az a 4cm átmérőjű kemény dudor a cica egyik emlőjénél?

Figyelt kérdés

Most vettük csak észre, hogy egy elég nagy, kb. 4 cm átmérőjű kemény, elég jól kidudorodó valami van az egyik cicijénél. Olyan mintha az egyik cicije lenne tele valami keménnyel.

Tudom, hogy el kell vinni állatorvoshoz, de munkám miatt nem tudok még pár napig eljutni a dokihoz, viszont nagyon aggódok érte.

Ezért kérlek adjatok valamilyen tanácsot, mi lehet ez?

Köszönöm!



2014. szept. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó esély van az emlődaganatra sajnos.... Drukkolok, hogy ne az legyen.....
2014. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első gondolatom az emlődaganat.Megnézi a doki és biztos kapsz időpontot műtétre ahol eltávolításra kerül az a 4 cm-es valami amit aztán ha beleegyezel és kifizeted akkor elküldik laborba szövettanra.
2014. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kemény és viszonylag kötött a csomó,szóval ha nem lehet könnyen elmozditani,akkor sajna valszeg rosszindulatú daganat.
2014. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg emlődaganat. :(
2014. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb lássa orvos, hogyha daganat, akkor hátha még nem képzett áttéteket.


Nekem is ez volt az első gondolatom.


Leírás róla:

[link]


Reméljük nem az. Ráadásul jó nagynak hangzik. :(

2014. szept. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!