Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? /bővebben...

Mi lehet a baja? /bővebben lent! /

Figyelt kérdés
A cicám második napja levert, csak egy helyben gubbaszt. Hányt is az éjszaka de csak egyszer. A járása elég furcsa, inkoordinált, ma már nem is igazán tud menni csak feldől szegénykém. Tegnap még evett, de ma már azt is elutasítja, próbálom fecskendővel itatni. Voltam ma vele dokinál, adott neki antibiotikum és valami májvédő injekciót, de azt mondta, hogy nem tudja pontosan mi a baja. Láza, hasmenése nincs, a mája és a veséje rendben van. A feje időnként remeg, gondolom ez idegi alapon?! Nem találkozott valaki ilyennel esetleg? Segítsetek lécci, nagyon aggódom érte, megszakad a szívem, hogy így látom...:( Köszi előre is!!

2014. szept. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én biztos elvinném másik orvoshoz is.:(

Elég durva, hogy nem tud menni, csak eldől.

2014. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az állatorvoslás komolytalan az emberi orvosláshoz képest sajnos. Csak tippelgetnek és ennyi.


Nekem volt egy vörös kiscicám, fél éves és otthagytunk a dokinál egy csomó pénzt, rendszeres vizsgálatért. Én már jóval korábban észrevettem, hogy nagy a pocakja, de a doki kb le se sz*rta... Aztán mikor már nagyon nagy volt (amúgy totál játékos cica volt) akkor felnyitotta, és kiderült hogy valami vese születési rendellenessége van... választhattunk, vagy elaltatja vagy megműti. Hát megműtötte... másnap már nem ébredt fel :( én ástam el a kertben.


Szóval remélem jól lesz a macsek, náluk is ugyan úgy előfordul virális, bakteriális fertőzés. Ha elég erős az immunrendszere legyőzi.


így látatlanban valami hirtelen történő neurológiai betegségre tippelnék. Agyhártya-agyvelőgyulladás, gerincvelő problémák.


Próbáld megkérdezni más orvost is, hátha.

2014. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neurológus kell neki. Vagy legalább is egy olyan orvos, aki nem azt mondja, hogy nem tudja, mi a baj, hanem elkezdi keresni az okot.
2014. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress neki minél előbb egy lelkiismeretes, jó orvost, és vizsgáltasd meg vele. Remélem rendbejön a cica!
2014. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! ha nem lesz jobban holnap sem, akkor irány másik orvos...:/ egyébként azt mondta, hogy valószínű nem patkány méreg az oka... de akkor lehet más milyen?
2014. szept. 23. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig a mérgezésnek jellegzetes tünetei a hányás, idegrendszeri szenzo- és motorikus zavarok stb...


Kérdés, hogy kerti macska, vagy szobai? Ha kerti, kijárós, mit ehetett meg? Sajnos ha kijárós, akkor elég sok veszély leselkedik rájuk, bármit megehetett...

2014. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam is ezeket a tüneteket, de a doki azt mondta hogy többször hányna, nem csak egyszer és a hasa is menne... :S

Kinti cica, csak estére zárom be... és azt tudom hogy valamelyik nap jól teleéve magát jött haza bár már annyira nem jár el mióta ki van ivartalanitva... es igazából mikor hazajött másnap nem volt semmi baja. Szóval ezért sem értem , mert ezek a tünetek kb 48 vagy több óra után jelentkeztek.

2014. szept. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!