Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kismacskám úgy kb.2-3...

Nem tudom mit tegyek kérdése:

Van egy kismacskám úgy kb.2-3 hetesek hármat találtunk a tyúk ólba és a másik 2 meghaLtak szegénykék és nem tudom hogy azzal az egyetlennel mit tegyek MERT FOLYTON NYÁVOG de szeretném meg tartani mit tegyek?

Figyelt kérdés
NEM AKAROM ELADNI HANEM MEGTUDNI HOGY MIT TEGYEK A FOLYTONOS NYÁVOGÁS ELLEN!!!!!!
2014. szept. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyukaja nem foglalkozik vele,akkor valoszinü ehes es fazik ezert nyavog.
2014. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet éhes vagy egyedül van és azért nyávog
2014. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy dologra vállalkoztál. Linkelek egy oldalt, ott minden le van írva. Jó macskázást! [link]
2014. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha találnál egy szoptatós mamacicát, aki elfogadja. Nem lehetetlen felnevelni, folyamatosan melegíteni kell pl.melegvizes palackkal, kb. 3 óránként etetni meleg de nem forró macskatápszerrel vagy kecsketejjel, pisiltetni, kakiltatni... A fenti linken pontos leírást találsz. Én most 12 naposakat nevelek éppen. Hajrá!
2014. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!