Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok beszélni a macskához...

Szoktatok beszélni a macskához, beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nincs ott rajtatok kívül senki.

Szerintem jó dolog, hogy ne csak azt mondd neki, hogy cic, sicc.


2010. jan. 22. 11:28
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Nekem is van 5 macsom(3,2,1 évesek,ill. ketten 5 hónaposak-->mint az orgonasípok XD).A fiatalabbakat mindig ölbeveszem,szeretgetem,meg fényezem az egójukat,hogy:;"Jaj,de okos,aranyos macsek vagy!"És nagyon kis bújósak,mint a gyerkőcök.
2010. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11:56-os vagyok, egyébként itthon mindenki beszél a macskához, nem csak én.Sőt, ha kaja van a láthatáron, pl ha én kakcsizok, oda ül mellém, és olyankor nagyon szeret (-ne kapni egy-két falatot, imádom, mikor kunyerál).
2010. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
jav *kajcsizok, mert a kakcsizok kicsit mást jelent :o)
2010. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Folyton beszélgetek velük, némelyik válaszol is, csak ugye olyan mafla vagyok, hogy nem értek macskául.:)
2010. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Persze, h szoktam velük beszélni. :) olyan édes pofákat végnak mikor elkezdek nekik beszélni. De az se ritka, h énekelek nekik :) Meg imádom mikor ők is elkezdenek társalogni [nyivákolni] velem, meg énekelni [értds: dorombolni] :)

Imádom őket ♥

2010. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szia en nagyon sokat beszelek a macskaimhoz nekem mindegy tarsasagba vagyok vagy nem hiszen a cicak nem butak igen is ertik mit mondasz csak nem tudnak valaszolni
2010. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam beszélni az enyémhez vissza szokott dumálni macskanyelven igazából már tudom mikor mi baja van ha éhes ha wcznie kell vagy ha unatkozik v ki akar menni és stb
2010. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is mindig dumálok nekik, mind a háromnak, az egyik pici imádja. Mindig felveszem a karjaimba, úgy fogom, mint egy kisbabát, és elhalmozom bókokkal... "Te vagy a világ leggyönyörűbb kiscicája! Te kis tündér, édesem, drágám, aranyom..." Párom meg az öccse hülyének néznek, de nem érdekel. Gyerekkorom óta úgy érzem, valami különleges kapocs van köztem és a macsekok között, valahogy tudom, hogy megértenek. ^^
2010. jan. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam beszélni a macskámhoz. néha kukázik, és csak azt mondom: "Boholyka! (így hívják) Mit csinálsz?!" erre visszanyávog, mire én: ne pofázz vissza! persze nem agresszíven, csak játékosan, mire brummogva odaszalad az ölembe. :D
2010. jan. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

02:20-as: Engem is mindig hülyének néznek, de nem izgat, és én is úgy érzem, h "vmi különleges kapocs van köztem és a macskák közt", érdekes 5-6 éves koromban nem rajongtam a macskákért, de mióta megvannak, imádom őket :)

Em szivecskés [♥] hozzászóló vagyok :)

2010. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!