Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ilyen furcsán...

A macskám ilyen furcsán tartja néhányszor a fejét meg nyalja a száját.2 napja nem eszik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nem is iszik
2014. okt. 10. 20:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy sajnállak :( , de sztem ne itt kérdezd hanem az állatorvostól
2014. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már vittem 2szer. Hoppá..
2014. okt. 10. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a gonddal? És mit mondott rá?
2014. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Laikusként csak ötleteim lehetnek, de nem írom le őket, mivel már kétszer voltatok állatorvosnál, nyilván ezeket már kizárta.

Talán vidd másik orvoshoz.

2014. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Hogy van az, hogy aki ideír, hogy tök beteg a macskája, vagy a halálán van, mindig mindenki volt már állatorvosnál, de valahogy egy állatorvos se mond vagy csinál semmit? Hmmmm... érdekes.
2014. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert nem ezzel az okkal voltam az orvoshoz.. Ezt ma este csinálta miután visszahoztuk az orvostól. De amúgy ez elég bunkóság már ne haragudjanak egyesek. Eddig ha valami baja volt a macskámmal és feltettem egy kérdést le voltam szidva mert nem vittem orvoshoz most meg amikor elviszem meg azért vagyok leszólva hogy biztos nem vittem el csak azt hazudom. De nekem mindegy, tiszta a lelkiismeretem.
2014. okt. 10. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Most akkor ma este csinálja, vagy már két napja? Döntsd már el.
2014. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem mondtam hogy ez két napja jött elő nála. Én azt mondtam hogy két napja nem eszik meg nem iszik.
2014. okt. 10. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy interneten keresztül képtelenség diagnosztizálni. Szóval marad az a lehetőség, hogy visszaviszed, vagy keresel egy másik orvost, ha úgy érzed, hogy az előző nem vizsgálta ki alaposan. Ha már 2 napja nem iszik, kinéz neki egy infúzió is, mielőtt kiszárad szerencsétlen.
2014. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!