Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát nyaralás alatt hova?...

Cicát nyaralás alatt hova? Budapesten

Figyelt kérdés

Évente néhány alkalommal legalább 1-2 hétre elutazok otthonról. A macskám elég problémás elhelyezni erre az időre.

Tudtok ajánlani egy kipróbált macskapanziót, ahova nyugodt szívvel be lehet adni erre az időre?



2014. okt. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
állatorvos/elaltatás.. húsdaráló <-- gondolom kilőve, ugye? Mert am vannak ilyen átmeneti otthonok ha jól tudom.. Kisállatoknak tudom hogy van, pl ha madárpókot akarnál elhelyezni, akkor még tudnék is rá helyet...
2014. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Medvi ***** válasza:
Nem tudsz megkérni egy szomszédot, rokont vagy cicabarát ismerőst, hogy addig gondozza? A cicáknak ugyanis a legjobb, ha az otthonukban maradhatnak még akkor is, ha a gazdi helyett egy ideig egy kedves idegen gondoskodik róluk. A panzió nagyon megviseli őket lelkileg.
2014. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vállalok állatszeretetből kisállatfelvigyázást akár napi látogatással, akár a saját otthonomban :) De biztos akad hasonlóan elhivatott ismerősöd is, ha egy idegenben nem akarsz megbízni.
2014. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!