Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Papír macskaalom. Próbáltátok...

Papír macskaalom. Próbáltátok már? Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


[link]


2010. jan. 24. 14:37
 1/7 anonim válasza:
Szerintem akkor már mindegy ha újságpapírt raksz alá. Az is felszívja a nedvességet, és kevesebbe kerül. Nem hiszem, hogy ez az alom elveszi a szagokat
2010. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Most néztem, hogy nem jó a link. Nem értem időnként miért vágja le a végét, mikor bemásolom.

2010. jan. 24. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért papírt venni? Hamar átázik, büdös is rögtön amint belepisilnek. Inkább vegyél szilikonos almot.
2010. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia,

figyelj, tapasztalat, hogy ennél még a legolcsóbb almok is jobbak, hidd el...

sajnos ez egy rakás sz@r

=( (már próbáltuk itthon)

2010. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szilikonosat nem tudom lehúzni a retyón, szóval, ha jó és nem büdös akkor nem érdekel, hogy x összeg és csak papír.


Harmadik, köszi erre voltam kíváncsi!

2010. jan. 24. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az a cél, hogy le tudd húzni a wc-n, akkor jó megoldás ez a papír alapú alom, csak jóval gyakrabban kell takarítani, mint a többi alom estében, mert a szagokat nem semlegesíti (én mondjuk nem ezt a márkát próbáltam ki).

2010. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, két benti macska marha sok használt almot termel és jó lenne, ha le lehetne húzni, nem kéne a kukába tenni. Így is egy nap minimum kétszer kilapátolom.
2010. jan. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!