Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lóg a cicám farka?

Miért lóg a cicám farka?

Figyelt kérdés
Fél éve lóg a cicusom farka. Nincs semmi baja belőle, de furcsa. Nem tudok róla hogy baleset érte volna vagy ilyesmi.

2014. okt. 18. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A farka valószínűleg eltörött, az én cicám is így járt. Jó lenne, ha elvinnéd orvoshoz. Lehet, hogy most nincs baja, de a macskának szüksége van az egyensúlyozáshoz a farkára. Ráadásul nagyvalószínűséggel azért nem emeli, mert keletkezett egy ödéma, ami gátolja az idegek megfelelő összetételét. Ez folyamatosan növekszik, a végén a vérellátást is elzárja, elkezd üszkösödni. Mivel a farka a gerince része, nagyon könnyen kerülhet a gerincvelőbe olyan vírus, ami halálos is lehet. Az én macskám egy injekciót kapott, hogy felszívódjon, ez vizsgálattal együtt 3500 ft volt, bár én nem vártam fél évig, rögtön első nap vittem, nem találtam olyan viccesnek, hogy még nézegessem jódarabig, annál fontosabb volt az egészsége...
2014. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle mi a gyászt csinált
2015. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!