Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Tapasztaltatok már hasonlót?

SOS! Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Az ivartalanított 10 hónapos lány cicám elaludt ma a táskámon miközben én vasaltam. Nagyon cuki volt meg is jegyeztem magamban...de amikor odahajoltam hozzá éreztem hogy iszonyú bűz árad belőle. Soha ilyen büdöset nem éreztem még. Abszolut jó illatú macsek.(brit rövidszőrű, törzskönyves cica) És a táskám is büdös lett...

Mitől lehet ez? Valakinek valami hasonló? Egyébként jó cica. Soha semmi baj vele. Játékos alszik eszik, cukimuki.


2014. okt. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A cicák is szoktak néha iszonyú büdiket púzni.
2014. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a bűzmirigyét is kiengedhette véletlenül alvás közben, ha a táska tartósan megbüdösödött.
2014. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az a bűzmirigy?
2014. okt. 29. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A cicák, kutyák, stb húsevő állatok fenéklukja mellett két oldalt van két kis mirigy, ez a bűzmirigy. Kakiláskor ürül a kakira, ez adja a széklet egyedi szagát, a területvédő magatartás részeként így jelölik a területüket egyes állatok. Néha spontán is kiürül és nagyon jellegzetes bűzös pézsmaszaga van. A mi egyik cicánknak, ha nagyon tolakszik, mert mondjuk meg akar szerezni valami finom kaját és ezért kitesszük, néha kilő a bűzmirigye izgalmában, bazi büdös, azonnal ki kell mosni amire rámegy, mert nem lehet megmaradni mellette a bűztől, a trutyinak egyébként ilyen sötétbarnás, feketés színe van és olyan kenőcsszerű állaga. Kutyáknál gyakran eltömődik a kivezető nyílása és akkor állatorvos kinyomja, mert be is gyulladhat.
2014. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy leírtad.

erről nem is tudtam.

2014. nov. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!