Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak bedagadt a...

Tengerimalacnak bedagadt a fél pofája, fura hangot ad. Hasonlót tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés
A szája mellett egyik oldalt fel van borzolva a szőr és állandóan fura szörcsögő vagy inkább kattogó hang jön belőle belülről ahogy lélegzik talán. Hasonlót tapasztalt már valaki? Hogy lehetne belenézni a szájába, nem sikerült eddig. Eszik amúgy.
2010. júl. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akadt valami a torkán? Vagy a szája szélén? Mégiscsak a két (esetleg három)személyes lefogásos módszerrel bele kell nézni a szájába, és kiszedni, ami bennakadt, mielőtt megfullad.
2010. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlnőtt a foga. Vidd el doktorhoz mihamarabb. Ha tényleg ez a baja, akkor ő le fogja neki vágni.
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami valószínű beakad a pofazacskójába, vagy legalábbis alaposan felsértette.:( A szájába csak úgy lehet belenézni ha valaki jó erősen lefogja, te pedig oldalról felhúzod a száját, és ott be tudsz nézni a fogai mögé. Remélem megtalálod azt ami elakadt. Ha sikerül kiszedni utána jó lenne ha zöldségeket gyümölcsöket adnál neki, és kevés száraz tápot. Talán úgy hamarabb begyógyul.

Ha nem sikerül segíteni rajta, akkor holnap reggel én elvinném egy állatorvoshoz.

2010. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a fogai tökéletesek, nincsenek túlnőve és jó a színük. Jó étvággyal, teljesen normálisan eszik, ahogy hallgattam, lehet h az orrából jön a hang, mintha szörcsögne. De látszólag jó étvágya van, szaladgál, csak ez a halk szörcsögés megy folyton. Meglátjuk.
2010. júl. 18. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet megfázott. akkor viszont tényleg irány a doki holnap, mert abba sajnos könnyen belehalhatnak a tengerimalacok.:( ha eldugul az orruk meg is fulladhatnak, mert a szájukon azt hiszem nem tudnak levegőt venni.
2010. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Toppancs ***** válasza:

Irány a Doki!

Lehet hogy nem kap rendesen levegőt!

Szegényke

Remélem jobban lesz:)

2010. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz, ő majd tudja.
2010. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!