Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbízható állatorvost keresek...

Megbízható állatorvost keresek Budapesten, hova vigyem a cicám?

Figyelt kérdés
Ivartalanítani szeretném a cicámat, de semmiképp sem akarom, hogy kontár kezekbe kerüljön, kinek milyen tapasztalatai vannak?
2010. jan. 25. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik kerületbe szeretnéd vinni?
2010. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újpest, Mancsok Állatorvosi rendelő. Csak ajánlani tudom!
2010. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dr. Juhász Tamás.Nagyon-nagyon jó orvos.Amikor megmérgezték a kutyámat,hozzá rohantunk az éjszaka közepén.Már kint várt minket a kapuban.Szóval nagyon kedves és nagyon profi!!


[link]

2010. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

FeliCaVet Állatkórház

1118, Budapest (Gazdagrét)

Rétköz utca 16.

Telefon: 06-1-246-6945

Mivel én vidéki vagyok, nekem kicsit drágák, (itt nálunk pl. olcsóbban oltják) de nagyon kiváló, lelkiismeretes dokik dolgoznak ott Egerszegi doktorúrral az élen.

2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

VIII. Auróra u. ???

dr. Németh Zsolt

2010. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

újpestVet.hu 4.ker Petőfi utca 16.


Kedves,fiatal doktornők vannak. Hosszas keresgélés után náluk ivartalaníttattam mindkét cicámat. Vagy 2millió fórumot végignéztem, hogy egyetlen negatív esetet se halljak róluk :D Nagyon rendesek, az asszisztensen is látszik, hogy szereti az állatokat. Ja és nem olyan futószalag szerű, hogy csak add a pénzt aztán csá.

2010. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Juhász Tamás állatkórházát én is csak ajánlani tudom. Viszont egy kicsit drágák. Ez nem csak egy kis rendelő, hanem egy rendes állatkórház, mindennel felszerelve. lábadozási lehetőséggel.

Továbbá tudom még javasoln Gráf Dokotr állatorvosi rendelőjét. Egy fokkal olcsóbbak, de az nem kórház.

2010. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!