Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a bolhairtó cseppeket? Gyors választ!

Figyelt kérdés
Az állatorvosnál lehet venni de én tudtam szerezni.Vízzel kell hígitani és befujni a macskát vagy csak a nyakára kell csepegtetni??Nektek volt ilyen?
2010. jan. 25. 16:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! A kutyámnak is volt hasonló. Nekünk azt mondták, hogy csepegtessük a tarkójára, mert ott lesz a legintenzívebb, és majd onnan szépen eloszlik.
2010. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igen. A tarkójára kell csak csepegtetni. Nehogy hígítsd!
2010. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző kutyusomnak is vettem cseppeket,és elárulom nem ért semmit! Hiába csepegtettem rendszeresen bolhás maradt,sőt még jobban vakarózott tőle!
2010. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyet szereztél. Lényege az, hogy a tarkójára csepegtesd, ahol nem tudja lenyelni. hogy mennyit az attól függ milyen. Rendes ampullás (egy adagos) kiszerelésből az egészet, de ha te fecskendőben kaptál (mi úgy szoktunk kapni a dokitól a három macskára valót egyben) akkor biztos elmondták, hogy hány egységnyi kell.
2010. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ien kis műanyag vacakban van. azt rá kell cseppenteni, de ne higitsd ugy nem ér semmit. ez igy egy hónapot fog védeni. ha jó minsőégű (stronghold,stb) akkor működni fog.
2010. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!