Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kamillateát hányszor kell...

Kamillateát hányszor kell alkalmazni egy nap a cicám szemére?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baja a szemének, de a kiscicáknál is ugye beválik a kamillatea amikor csipásak, vagy akármi, és a felnőtt, már elég öreg cicámnak is váladékozik. Nos, csak annyit akarok kérdezni, hogy mégis egy nap hányszor kell kamillateával borogatni?
2010. jún. 11. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamillának szerencsére nincs semmi mellékhatása, így annyiszor moshatod neki ahányszor szükséges! csak a növényből ne hagyj a szemén, mert az tovább súlyosbithatja. Éna főzetet leszoktam szűri és a csak a tiszta folyadékkal borogatom (de sokana környezetemben nem...azért irom le külön)

Öreg kora nem biztos, hogy elég akamilla, ha nagyon makacs állatorvosnak is megkéne néznie.

2010. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy alkalom után is jóval szebb lett neki, szóval elég lesz az itthoni borogatás, de igen, én is leszűrtem :) Köszi a választ!
2010. jún. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!