Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska (/kutya)...

Nőstény macska (/kutya) ivartalanításakor lehet választani, hogy milyen módon történjen, vagy egy rendelőben egyféleképp szokás ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Úgy mint petevezeték elkötése/teljes "kipakolás" stb.

2014. okt. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Az én dokim csak a petefészket szokta kivenni, de kértem, hogy a méhet is vegye ki, mert egy 4 éves, 6 hónaposan ivartalanított cicámat méhgyulladás miatt kellett elaltatni (nem volt se kölyke, se semmi), nem akartam, hogy még egyszer így járjunk. Felár nélkül teljesítette a kérésemet, nagyon korrekt volt. Mondjuk minden búval-bajjal hozzá fordulok, nagyon jó a viszonyom, de másoktól is hallottam, hogy kérték így vagy úgy és a doki úgy csinálta.
2014. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és teszem hozzá, állandó orvosodnak érdemes olyant választani, aki nem csak a saját bevált szokásait hajlandó elvégezni, hanem figyelembe veszi a kérésedet, felvilágosít és lehetőségeket kínál.
2014. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ki kell vetetni a méhet is, arra már semmi szüksége nem lesz. Nem mindig szívódik fel, ahogy egyes orvosok állítják (tudok ilyen cicákról), akkor pedig nagy esélye van arra, hogy elrákosodik és jobb esetben egy újabb komoly műtéttel menthető.
2014. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Nem akarok vitatkozni, de nem ez volt a kérdés!

#1,2 Köszönöm!

2014. okt. 28. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!