Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le erről a...

Hogy szoktassam le erről a cicámat? (minél többen légyszi)

Figyelt kérdés

Cicámnak van 1 olyan szokása, h mindent eldugdos. De tényleg mindent mindenhová. Pl a nappaliban a kanapé és a fotelek alá,a mosogató mögé,az ágy alá,szóval mindenhová, ahova befér.

De az a baj h mindent amit megtud fogni azt eldugja.

Ma takarítottam a lakást és a kanapé alatt volt 7 kisebb játék,2 cukorka,1 nagyobb és 1 kisebb fadarab,1 gumidarab és 1 ilyen cuccos ami a púderekhez van, az a kis pamacs. Reggel meg a mosogató mellől(ami közel van a falhoz és a konyhapultokkal egy L alakú részt zár be és csak 1 kis rés van ott, a lényeg h én nem férek oda és nem is látom mi van ott) gurított ki 1 koktélparadicsomot...

Vagy pl a multkor ellopott 1 csontdarabot este (amit én nem vettem észre) és reggel a bevásárló táskámban volt...


Eleinte aranyos volt, de most már egyre idegesítőbb és egyre durvább dolgokat dugdos el az ég tudja h hová.


Valakinek tapasztalatok vagy tippek?



2013. ápr. 14. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is ezt csinálják :D Szekrények, hűtő, ágy alatt tele van mindennel, egyszer egy nagy zöld sáskát söpörtem ki onnan, pedig panel lakás. De volt csont is, biztos a szűkösebb napokra tették félre. A legnagyobb fogásom egy 10.000-es volt. Hajgumikat, hűtőmágneseket, tollakat, saját játékaikat dugdossák el. Időnként kitakarítom, ennyit tudok tenni. A hajgumikat kénytelen vagyok zárt szekrénybe tenni, különben az összeset elveszik. Ez természetes dolog náluk, olyan, mint amikor a kutya elássa a csontot, legalábbis erre gondolok, hadd játszanak :)
2013. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hjaj ez aranyos:)) Nekem is van két rosszcsont. Sajna a macskát nem lehet idomítani. Önálló kis lények,kihívás velük élni nem olyan trenírozhatóak, mint a kutyák.

Az enyémek a gyufás dobozt és a tollakat imádják.

Egyet tudok tenni: nem hagyok elől apróságokat.

Van pár díszdobozom abban tárolgatom az apróbb dolgokat.

2013. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó, azért nem haragszom, ha eldugja a játékait, de nem szeretném, ha olyan helyre dugdosna el pl csontot vagy vmi (romlandó) kaját. :/

Mert a kanapé alatt ki tudom takarítani, de a mosogatónál azon a szűk kis helyen nem tudom megnézni, ahhoz szét kellene forgatni az egész konyhát.Mert ugye így vannak a konyhapultok meg a mosogató,meg a gáztűzhely:

x------

||

||

És oda az x-hez dugta el a paradicsomot is. (nem tudom mennyire sikerült szemléltetni a vonalakkal a dolgot :D)

Nem akarok mindenmerre rothadó kajadarabokat találni. :/

2013. ápr. 14. 19:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Jah és a legszebb h elképzelésem sincs h hogyan tudott hozzájutni pl a paradicsomhoz is... :/
2013. ápr. 14. 19:39
 5/12 anonim válasza:
A mienk az egereket hordja be és anya szobájában dugja el. Szerencsére olyankor izgatott és morog, úgyhogy tudjuk, hogy "kapás van".
2013. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én macskám a fülpucoló pálcikákat és az ékszereimet dugdossa el, volt, hogy az ágyam alól halásztam ki a gyűrűt, amit kb. 2 hónapja kerestem.

Nem igazán tudok vele mit csinálni, max. annyit, hogy elzárom előle a cuccokat, de így is van, hogy a használt fülpucolót kiszedi a kukából (valahogy megtanulta kinyitni), és eldugja. :D

2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lienah ***** válasza:
100%
Nálunk a játékokon kívül (amit persze éjjel gurít/dobál magának....) fülpiszkálók, tollak, hajgumik, e-cigaretta, post-itek "esnek áldozatul" és csak remélni tudom hogy a kanapé "nem belátható" helyein nincs sajt v. csirkemellsonka (ezeket szokta "megfuttatni/levadászni"), báááár azért azt csak éreznénk.....
2013. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Váá de aranyos cicád van:DDD

Csak arra kell vigyázni, nehogy lenyeljen egy-egy ilyen kis darabot...:S

2013. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lienah ***** válasza:
100%
Jah igen, és hogy a kérdésre is válaszoljak (annyira lekötött a mosolygás, hogy elfelejtettem), ugyanazt tudom ismételni, mint az elöttem szólók... Hajgumik és csecsebecs ékszertartókban, fülpiszkáló zárható szekrényben, tollak a nappalibútor zárható fiókjában stb... sajnos az eldugott játékait csak akkor látjuk amikor éjjel dobálja (pingpong labda) és el kell tőle venni.... Persze nem lehet rá haragudni, nagyon kis édes, imádjuk...
2013. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:))

Én sem haragszom rá. Annyira cukin néz, mikor szidom, h nem bírom ki h ne ölelgessem meg :D

Megpróbálok jobban odafigyelni, de néha kész rejtély, hogy hogyan jut hozzá adott dolgokhoz (pl koktélparadicsom :DD )

2013. ápr. 15. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!