Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám lekötni a macskát...

Mivel tudnám lekötni a macskát, hogy ne unatkozzon?

Figyelt kérdés

Képes fél délután nyarvogni, de ha játszani próbálok vele, akkor az idő nagy részében csak lesajnáló pillantásokat kapok :D


Fontosabb rész: 1 éves szoba cica, a látása egy kis kori betegség miatt nem túl jó, így inkább a zajosabb dolgokra figyel.


Kevésbé fontos rész: Amúgy nagyjából működik nála az a csörgős-zörgős labda, de az is csak úgy, hogy én elbújok vele, csörgetem, a cicc meg vár egy kicsit, aztán engem és a labdát letojva végig fut a lakáson. Aztán a következőnél ugyanez vissza. De 5 perc után már csak fekszik és néz, és így azért nekem nem túl izgalmas szórakoztatnom őt.. :D

Ami megy még, hogyha takaró alatt kapargatom a lepedőt, ő meg jön és rávetődik a kezemre, de ennél meg hajlamos eldurvulni.


2014. okt. 29. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
még egy macska.
2014. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt itt egy "kölcsönbe", akkor egész nap az ágy alatt gubbasztott és fújt.
2014. okt. 29. 18:33
 3/5 Medvi ***** válasza:
Tényleg jó ötlet, hogy legyen egy cicabarátja, idővel meg fognak barátkozni. Nekünk sok cicánk van, ha új kiscica kerül hozzánk, 1-2 hét alatt mindenki megbarátkozik vele, kivéve egy ivartalanított nőstény, Husika, ő nagyon utálja a kiscicákat, 1-2 hónapba is beletelik mire megszokja őket, és addig hisztérikus, de aztán ő is megbarátkozik szépen. A cicád még fiatal, tényleg jót tenne neki egy kiscica társasága.
2014. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is +1 cica a megoldás, jól eljátszanának. Nálunk négyen vannak, mind más időben kerültek hozzánk, eleinte persze volt fújás-morgás, kis verekedés, de ez teljesen normális. Max. pár hét és szépen összeszoknak, főleg hogy fiatal a cicád. Ilyen korban még nagyon könnyen összeszoktatható egy cicatárssal.
2014. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam állatos boltban egy labdát (kb kis-közepes pöttyös labda méretűt), ami lyukas volt, és volt benne egy kicsi labda ami csörgős. A macska be tudja dugni a mancsát a lyukakon, de nem bírja kiszedni a csörgős belső labdát. Nagyon jó pofa volt. Egy próbát megérne. Ilyesmi: [link]
2014. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!