Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet törzskönyveztetni?

Hol lehet törzskönyveztetni?

Figyelt kérdés
van egy cicám,mind2 szülöje törzskönyves. hol állitanak ki törzskönyvet a kicsinek?hova kell fordulnom ezzel?mi kell hozzá,csak a szülök törzskönyve?köszi!
2008. aug. 13. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A tenyésztőnek kell kiváltania, akinél születtek. Mivel nem egy nagy összeg (5000Ft), ezt ki is szokták váltani, ha minden OK a szülőkkel. Ha nem tette meg akkor kezdhetsz erősen gyanakodni, hogy a szülőknek hamis a törzskönyve...
2008. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Macskáknál nem tudom. De egyébként törzskönyves szülőktől való kölyköknek születésükkor jár a törzskönyv. Vagy valahogy így. Szóval nem értem. Egyébként bátran reklamálhattál volna :) Sőt, talán még most sem késő :)
2008. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi tenyesztok voltunk sokaig, es nem, nem kotelezo kivaltani a torzskonyvet.az elejen mi is automatikusan megcsinaltattuk, de sokak csak hobbibol vettek az allatot, es nem is kellett volna nekik a torzskonyv, szoval ugy voltunk vele, hogy felesleges ezt intezni, majd max. csak akkor, ha a vevo kulon keri.szerintem kerd meg akitol vetted, hogy segitsen a torzskonyveztetesben.
2008. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!