Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki járt már így mint mi?

Valaki járt már így mint mi?

Figyelt kérdés
Elütötték a cicámat, az állkapcsa kettétört más baja szerencsére nincs. Tegnap volt a műtéte..az orvos adott fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentőt de egyszerűen nem hajlandó bevenni egyiket se. Próbáltuk fecskendővel hátha belefetyeli mint a szőlőcukros vizet a műtét előtt, de ahogy belenyomtuk a szájába elkezdett öklendezni és vagy fél liter nyálat "kihányt"..Nem tudja szegény lenyelni. Hogy tudnám megkönnyíteni a dolgát? Az állatorvos ma nem rendel hogy áttudnánk vinni beadni neki a dolgokat.. simogatni se engedi már magát, be van pukkadva teljesen

2014. okt. 31. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Adjatook neki enni,levesbe keverjetek bele a gyogyszert vagy ha tabletta akkor virslibe nyomkodjatok bele, mi is mindig igy adtuk be a gyogyszert az allatainknak
2014. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bevan drótozva az egész állkapcsa nyelni, enni nemtud, nemhogy egy virslit nyomjak le a torkán..:/
2014. okt. 31. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az orvosotokat..Enni se tud,de gyógyszert ad?Ha nem tud enni akkor feltételezem naponta infúzióra kell járnotok nem?Ha nem akkor is jobb lenne szuriba kapnia a gyógyszert.
2014. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen fájdalomcsillapítót kapott?
2014. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alruna válasza:
én a gyógyszert mindig sima porrá tördeltem kanállal, majd kevés macskaeledelbe kevertem.Persze jó szaftosan hagyd, ha már szegénynek ilyen nagy mütétje volt... javulást kivánok a cicának.
2014. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!