Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lánycicám, mikor Domestos...

Lánycicám, mikor Domestos Fehérítővel tisztítom a köpenyem, rágerjed a kezemre, először dörgölőzik, birkózik vele, szagolgatja, majd elkezdi csócsálni. Milyen hatóanyagra gerjedhet rá ennyire?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Öreg róka vagyok.Semmi másra,csak a Domestosra gerjed.Nagyon édi,de kicsit zavar effajta beállítottsága.
2008. aug. 13. 11:46
 2/7 anonim válasza:
9%

Ha zavar,zárd ki a macskát.Egyszerű.Egyébiránt nemhinném,hogy jót tenne neki a domestos. :D Ha nem akarod,hogy macsekból dög legyen ne engedd,hogy csócsálja a domestosos kezed.. :D Azt,hogy milyen öszetevőre van rágerjedve nemtudom sajnos.Megint értelmetlen választ adtam.

BB.

2008. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is meg akartam kérdezni, mert amikor domestosos vízzel mosom föl a padlót, a macskám hempereg a földön, leteszi a fölrde a fejét és tolja magát a hátsó lábaival, dörgölődzik bele, meg van őrülve :D Szóval nem csak a te macskádra van ilyen hatással :))
2008. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi nőstény macskáink a Hypo tartalmú vízre adtak ilyen reakciót. Majdnem biztos, hogy a Dom. is tartalmaz hypoklóros savat; melynek molekulája, v. egy a környezetben gyakran előforduló anyaggal (valszeg. szerves) képezett reakcióterméke épp "beleillik" a szaglóhámban található adott típusú receptorba és elindít egy ilyen válaszreakciót.
2008. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém cica is imádja a domestost. Teljesen megkergül felmosáskor.
2008. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam,hogy nem becsavarodott,hanem teljesen természetes reakció a részéről.Öreg róka
2008. aug. 14. 11:53
 7/7 anonim válasza:
76%
Én a Tesco-s Bleach-et használom (ugyanaz mint a Domestos jóval olcsóbban) és nálunk is népszerű. Olyannyira, hogy amikor a macskám elvégzi a nagydolgát és elájulni készülünk tőle, be szoktam spriccelni egy-két puffnyit a hígított Bleachbőlk a macskavécébe, (persze a kolbit előtte kiveszem) és így szagtalanítja is az almot és fertőtleníti is. Macskának semmi kifogása ellene, nem zavarja.
2010. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!