Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül havonta Royal...

Mennyibe kerül havonta Royal Canin táppal etetni egy macskát?

Figyelt kérdés

Az enyém nem akarta megenni a whiskast és kitekatot. Vettem neki royal canin tápot és konzervet. Tápot adtam neki, most kétpofára falja be.

Pedig ez kóbormacska volt, úgy fogadtam örökbe és meg kellene ennie a többi kaját is. Direkt bevásároltam whiskas alutasakos kajából, a supreme fajtát. Mielőtt hozzám került volna, Royal Caninon élt, de nem sokáig. Lehet, hogy rövid idő alatt is hozzászokhatott a minőségi kajához? Csak érdeklődöm, mert régen volt már macskám.


2010. jan. 26. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik fajtát veszed, hol és mekkora kiszerelésben.


én a sziámira számoltam, hogy 10kiló 21ezerért kb. 5.5 hónapra elegendő, ha az adagolás szerint etetem.

Most ezt kapott, de következő acana lesz, mert fele annyiba kerül és jobb minőségű. 20kg 20ezer és nem gabonás ratyi, hanem húsos.


Egyébként a royalból a fajtatáp drágább, mint a sima, de a royal árai így is túlzások, főleg, ha az acanához hasonlítom az összetevőket.

2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Hill's gyógytáppal etetem, ami hasonló árban van, mint a Royal Canin. Havonta kb. 9 ezerre jön ki.
2010. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most cat show-t vettem a 3 cicámnak, 1400Ft volt másfél kiló.Minőségi táp ez is, a cicáim imádják.

Konzervben jó még a Kippy és a Félix. Nem drágábbak, mint a Whiskas, de jobb a minőségük.

Egy alutasakos kaja elég egy kifejlett macskának? Abból min. 2 kell. Nem?

2010. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Prémium tápból kevesebb kell, mint a kommerszből, mert sokkal magasabb a tápanyagtartalma.
2010. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ca. 6000 Ft száraztápból, de mellette eszik mást is (hús, hal, máj, de csak napi 10 dkg-ot)
2010. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!