Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki Royal Caninnal eteti a...

Aki Royal Caninnal eteti a macskát, mennyi pénzbe jön ki havonta? Honnan veszitek a tápot? Mindenhol 1300-1400 ft a 400 grammos?

Figyelt kérdés
Nem sajnálom a macskámtól a minőségi tápot, csak érdeklődöm. Nem tudom, hol lehet venni olcsóbban. Régen 700 ft volt kilója, ha jól emlékszem, most meg 1400 ft 400 gramm.
2010. szept. 5. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A VI.kerület Andrássy úton (a Kodály körödnél) van egy állatorvosi rendelő, ami állat gyógyszertár is egyben, 5kilós Royal táp volt ott asszem 4500Ft.


Azon kívül a VI.Eötvös u. 28-ban az Atlantisz díszállat kereskedésben kisebb zacskókat is vettem többször, de ott van többféle is. Gyenge gyomrúnak való, meg ilyen olyan tápok, 900-tól 1400Ft-ig, asszem azok kilósak.


Nekem mondjuk megdöglött a macskám úgy 2hónapja, azóta nem vettem neki tápot. Beteg volt és az orvos sem gyógyította meg, hiába költöttünk rá egy rakat pénzt. :/

Mind1 szóval ennyit tudok mondani táp ügyben.

2010. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kis csomag drágább. Ha kimérve veszed, akkor 1400 ft-ért már több mint egy kilót kapsz.
2010. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
fressnaps-ban veszem a nagyot, 2kg-os (most +400g grátis volt benne még pluszba). szőrcsomó elleni fajtát. ez kb 6-7ezer Ft körül van. 2-3 hónapig elég. de időnként a macsek kap kis virslit párizsit néha ha sütök akkor kis csirkemellet, májkrémet, stb, tehát nem éjjel nappal ezt eszi, de olyan 85%-ban talán igen.
2010. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága, de egyesek szerint nem drágább, mint a kommersz táp: kb. két-háromszor annyiba kerül, de kb. harmadannyit fogyaszt belőle a macska, mint a kommersz tápból.

Én el is hiszem: én ugyan kommersz tápról a nyershúsra tértem át, de szembetűnő a különbség: a kommersz táptól az útja egyenesen az alomba vezetett, és hatalmas kábeleket fektetett, a húsnál meg csak 2 naponta produkál pár mogyorónyit. Gondolom, kb. ugyanez lehet a helyzet a prémium tápoknál is. Szóval, az árnál a látszat csal.

2010. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"hatalmas kábeleket fektetett"


:DDDD

2010. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem még kölyök a cicám ugyan, de kb. 3 vagy 4 hete vettem neki 3kg RC BabyCat-et, és még a fele sem fogyott el. Igaz néha nálunk is befigyel egy kis Sheeba, vagy husi kiegészítésként, tehát nem csak azt eszi, de marha sokáig elég. És én is látom, hogy sokkal jobb a kaka azóta.
2010. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyre több állateledelesnél lehet már kapni kimérve tápot. Így jóval olcsóbb. Vagy, ha van egyszerre annyi pénzed, hogy nagy kiszerelésben vedd meg akkor is spórolsz.
2010. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem Maine Coonom van ő 4 naponta eszik meg egy 400g-os zacskóval, hát ez nem vmi olcsó. Neki a Maine Coon kitten az 1450-1800/ 400g :(
2010. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De basszus a 400 g-s kiszerelés a létező legdrágább! Egy négy kilósat (Main Coon Kitten) kapsz kb. 10 ezerért, és az akkor elég 40 napra :)
2010. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


15 kg-s kiszerelésben érdemes rendelni, úgy kb csak 1 400 Ft.-ra jön ki kilója a száaznak.

2010. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!