Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámnak születtek kiscicái....

Macskámnak születtek kiscicái. Fogok tudni a kicsiknek gazdit találni? Mi legyen a picikkel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is fontos, hogy vmi kedves szöveget is írj hozzá. Amiből kiderül, hogy szeretetben nevelted őket. Sokkal szívesebben választanak olyan embertől cicust, aki tényleg szereti az állatokat.

Én feltettem annak idején jófogásra meg hasonló oldalakra, azzal a címmel, hogy szupercuki babacicák gazdit keresnek (elég nyálas, de tényleg imádom az állatokat). Aztán részleteztem, hogy szobatiszták, benti tartásra adnám őket, esznek mindent, játékosak, dorombolósak....és végül odaírtam, hogy a városban ahol élek, és annak kb 20km-es körzetében házhoz viszem. Volt amelyiket messzebbre is vittem, ha úgy gondoltam hogy jó helyre fog kerülni. 6kiscicának találtam így új otthont.

Későn vettük észre, hogy cicák lesznek, az anyjuk kiszökött egyik éjjel, és mire az állatorvoshoz jutottunk, már nem vállalta a műtétet, mert az anyamacskára nézve veszélyes lett volna. Azóta megvolt a műtét. 15ezer Ft, de a dupláját is kifizettem volna ha ezzel más gazdátlan cicának esélyt adok a gazdisodásra.

2014. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!