Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne sobatisztává...

Hogy lehetne sobatisztává tenni, azaz alomra szoktatni 7 hetes sziámi fajtiszta cicákat?

Figyelt kérdés
Elég sokat takarítunk, az ágyneműtől kezdve mindentki kell mosni legalább 10szer.....

2014. nov. 6. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ugy, ahogy a nem fajtiszta (fajta. A faj az a macska, a fajtaja a sziami!, szoval fajtatiszta) sziamiakat.

Turelemmel.

7 hetesen meg elegge picik, de ezt felreteve.

Etetes utan figyeled, hogy mikor "keresi a helyet", olyankor megfogod, berakod az alomba, es ha ott wc-zett, akkor megdicsered.

Mivel a macska egy okos, es tiszta allat, nagyon gyorsan felfogja, hogy az a hely, ahol oke wc-ni.

2014. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziámi volt nekem is,sőt tenyésztettem is évekig,a piciket mindig szobatisztán adtam tovább a gazdiknak,az első jól leirta hogy akkor kell betenni amikor látod hogy pisilni kakálni akar. Az én cicáim közül sok nyávogással jelezte es legugolt onnan tudtam,ha már elkezdte a pisilést akkor is tedd be gyorsan hogy ott fejezze be,még ha ez azzal is jár hogy végig csurog egy kis pisi.Ha meg nem kezdte el csak készül rá akkor is tedd be és tartsd ott amig végez,fogjad addig finoman a kis grabancát vagy told vissza ha kiakar menni dolga végezetlenül.Ha 2-3x megcsinálod sikerülni e kell,nem kell hetekig,az almot jobb ilyenkor a közelükbe tenni vagy több alomtálcát kitenni.
2014. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!