Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan ideges vagyok a kis...

Olyan ideges vagyok a kis macskára, hogy remegek már?

Figyelt kérdés
hát nem fejezi be azt hogy engem harapdál meg a ruhámat rajta, tépi, húza, rágcsálja hát tönkre megy mindenem, a kezemet is mindig támadja annyira fáj már tiszta sebb, meg fogtam a nyakánál a szőrt felemeltem leordítottam, de nem segít, vagy jobban bevadul tőle, vagy 2 perc és misem történt volna, rá is csaptam, az sem segít most kizártam, kb 3 hónapos, mit tegyek?

2014. nov. 8. 14:56
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
90%
Kérlek ne tarts állatot...
2014. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg ne
2014. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Fáraszd le. Ha téged támad csak tedd odébb, ne bántsd. A macskák agresszióra agresszióval válaszolnak. A miénknek elég sok házi készítésű játéka van. Pl szék támlájára egy madzaggal fel lehet kötni valamit, akár egy parafa dugót, vagy kupakot. Simán huzkodni is lehet neki egy ilyent. Szoktam kidobandó újságpapírból készült galacsinnal dobálni, garantált a szórakozás :D Dobozokkal is nagyon jól eljátszik. Ha venni akarsz, vannak nagyon jó 'logikai' játékok direkt macskáknak. Sose játssz vele olyant ahol a puszta kezedre/lábadra vadászhat. Egy karom vágás se árt, hogy addig amíg megszokja az új rendszert se fájjon annyira a karmolás. Türelem :)
2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
88%
Azt a macskát te add oda másnak. Olyannak, aki TUD bánni az állatokkal. Ezzel a viselkedéseddel úgy megvadítod, hogy senki se tudja majd még megsimogatni se.
2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Jobb lenne ha mielőbb elajándékoznád, neked is, meg főleg a cicának.

A kis cica is olyan mint a kis gyerek, még tiszta és ártatlan és ő a világ közepének képzeli magát, minden vicces ami körülötte történik és játszani akar, és elvárja hogy minél többet törődjenek vele.

2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékozd el.
2014. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
30%
Pontozzatok le,de eddig csak a 3. válasz volt hasznos.Szerintem ha olyan kedve van,akkor játsz olyan "lézerest" vele.Azt minden macska imádja.Amit a többi válaszoló akar mondani(persze csak leb*szni tudják az embert,kifejteni nem),hogy tényleg ne aggresszióval próbáld nevelni a macskád,az csak árt!
2014. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
volt előtte macskám, ő a világ legjobb cicája volt, olyan volt mint a gyermekem, mellettem aludt, beszélgetett velem, és normálisan tudott játszani, tudta hogy az elég az elég, nagyon jó cica volt. Ezt a cicát meg nem ütöm verem, csak tudja meg ki a főnök, és hogy nem szabad át lépni a határokat, azon kívül sok szeretet kap, és szokott bújni és cicapuszikat adni, játékai is vannak csak a ruháim és kezem jobban érdekli. Szereti a fólia golyókat, azt szoktam neki csinálni, csak tényleg kiakaszt mikor rájön ez a 10 perc, és segítséget akartam kérni, 2 embernek ezt sikerült itt felfognia és köszönöm a válaszotokat :) fogok még neki készíteni játékokat is, hozok neki dobozt is.
2014. nov. 8. 16:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
indulatkezelési problémád van aminek a macska issza a levét.Egy kölyök cicával élsz aki aktív és ez így van rendjén.
2014. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ezt meg miből vetted most úgy őszintén?? hogy rászólok a macskára hogy elég? nevetséges
2014. nov. 8. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!