Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez jó karácsonyi...

Szerintetek ez jó karácsonyi ajándék a macskámnak? Ti mit vesztek neki?

Figyelt kérdés

[link]

Azért erre gondoltam mert mindig ha megemelem a takarót akkor alábújik, de az ágyamban nem marad meg. Talán ha saját bebújós ágya lenne abban megmaradna... esetleg veszek alá fűthető matracot is később, úgy tuti sikernek gondolom. :)

Ti mit vesztek a macskátoknak?


2014. nov. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne vegyél. Fölösleges. Egyszerűbb ha megleped magad valamivel, a dobozt meg megkapja ő... Jobban fog neki örülni mint bármi másnak.
2014. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Keresztény macska, ez jó:-) Vegyél neki egy kutyát.
2014. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Osztom az elsőt, tapasztalatból is mondom! Megvettem és rá szarik (szó szerint) Ezért úgy döntöttem nem adok neki annyi ideg kaját, amíg össze nem jön az elköltött pénz! de belegondoltam hogy meghalna, és fölösleges lenne... ezért hetente egyszer adok neki egy döglött verebet... igaz hogy magának hozza! de azt megeheti... (bár csak ritkán szokta, épp ezért nem értem hogy ha ő nem eszi meg miből gondolja hogy én megeszem azt?!)
2014. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én macskáimat sose érdekelték a dobozok... van elég itthon, sok mindent rendelek nekik. :)
2014. nov. 12. 14:58
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, 3 macskám van, ezt csak az egyiknek szánom amelyik bújós. De persze lehet pont egy másiknak fog tetszeni ez a cucc. Ha mégsem akkor jó lesz nekem lábmelegítőnek.:DD Nem drága cucc szóval nem nagy dolog ha nem használják se.

Keresztény macska:DD Hát mi sem vagyunk vallásosak, ettől még lehet ajándékot osztogatni. Azt mindenki szereti. Még a macskák is.

2014. nov. 12. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet ez az ajándék :D. Remélem tetszeni fog neki :) Én a 2 macskámnak Karácsonyra egy nagy macskalakot veszek. Hasonló ehhez, csak kicsit kisebb:


[link]

2014. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha valami finomságot adsz neki, annak jobban fog örülni.
2014. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ajándékunk is zoo plusról lesz :))


[link]


Ezt fogjuk megvenni, mivel van 2 bútora, egyik egy felülfekvős nagy kaparórésszel bele tud gubózni de nem nagy,másik közepes méretű,de mivel egyszer már összerakták és ugye ezek fa alapúak nem olyan jó az illeszkedése,ezért kap új bútor,méghozzá ablak alá hogy ki is tudjon nézegetni.

Én cicám használja őket, és szereti is tudom nem lesz felesleges.

Te ajándékod is szuper lesz :)

2014. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!