Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik a vízipisztolyt javasoljá...

Akik a vízipisztolyt javasolják macskanevelésre, próbálták már?

Figyelt kérdés
Nekem nem jött be, sőt még nem is hallottam senkit, akinek bevált volna. Itt viszont szinte minden válasz, ami a macska neveléséről szól, a vízipisztolyt javasolja. Ez ilyen hallottam róla/olvastam dolog, vagy van akinek tényleg működött is?
2010. jan. 28. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hülyeség. Ha valamit nem engedsz neki és mégis csinálja akkor rúgd kicsit seggbe vagy koppints rá a fejére és megtanulja.
2010. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbáltam, de az én macskámra biztos nem lenne hatással. Többször is belesett a kerti tóba, és nem volt valami nagyon megrémülve...

Meg nem is lehet nevelni. Ha valami rosszat csinál, vagy olyan helyre megy, ahova nem kéne és legyintek felé, hogy kicsit arrébb lökjem, akkor csak fogja és hanyatt veti magát, a lábai az égnek állnak, és játssza a halottat. :D

Nagyon jópofa.

A víztől tuti nem félne.

2010. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem se jött be hat macskából egyre sem. Sőt volt amelyiket kifejezetten érdekelte honnan jön a víz és ült tovább az asztalon.

Szerintem is hülyeség, csak kíváncsi vagyok, van-e olyan, akinek KOMOLYAN bejött, mert hát nekem úgy tűnik, hogy itt elég sokan tanácsolnak olyat, amit nem is láttak/próbáltak soha, de okosságnak tűnik, máshol látták és akkor ők is beírják gyorsan.

2010. jan. 28. 11:18
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

macskafüggő.


enyémre rá tudok ilyeszteni sokmindennel, pl utálja a spréket, szerintem főleg a szagukat. Ha csak felétartom a dezodor sprét- akkor már szalad. Viszont ha elteszem, akkor fél percen belül már rohan vissza ha olyan kedve van. Tudja, hogy nem fogom bántani vele.


A macska egy pofátlan állat. De nagyon. Nekem mindíg a laptopomra fekszik rá mert meleg. Amint észreveszem leugatom és le is megy róla, de még neki áll feljebb és nyávog. De amint elfordulok, már megy fel, sőt sokszor az orrom előtt képes rá. pofátlanok mondom.


Ha valamit tiltasz akkor azt méginkább csinálni fogja, élvezik ha idegesíthetnek, főleg ha keveset játszol velük. Tudod a rosszasággal akar figyelmet kapni, mert tudja, hogy akkor sikerülni fog.


Amúgy imádnivaló dögök:)

2010. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
A vizipisztolyt én is probáltam már,a macskám kiröhögött.Probáld meg az összecsavart ujságot.Az ütés ereje nulla,de a zörgö papir hangja talán megijeszti.
2010. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én macskám kifejezetten élvezné is, mert imádja a vizet! Nála elég, ha csak rászólok és már a hang vételemből tudja, hogy hagyja abba amit csinál. De ha éppen makacskodik, akkor kicsit megpaskolom.
2010. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a virágspriccelőt próbáltam. Egy tudományos szakkönyvben olvastam. De játéknak vette. Így néha kergetnem kell.Sőt ő maga provokálja. Tehát nem működött.

Nincs sok dolog tiltva neki. Néhány helyre nem mászhat fel. Amikor otthon vagyok nem is mászik. Viszont, ha nem akkor csak azért is. Láttam már a nyomait a tiltott helyeken.

2010. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én virágspriccelőt használok, nekem bevált. Az a titka, hogy a képébe kell sprickolni, nem csak a hátára, azt fel sem veszi.

Nekünk olyannyira bevlát, hogy a cica megtanulta, hogy nem jöhet be a konyhába! És nem is megy be!

A vízipisztoly marhaság, az csak messziről jó a kertben. A virágspricc viszont tényleg csodákra képes!

2010. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez amúgy furcsa, mert én is olvastam valahol kutyaneveléssel kapcsolatban, hogy le kell kicsit locsolni, és nála működik!:)
2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én tapsolok, kiabálok, végső esetben elverem az úri seggét. Mikor a fedőt szedegeti le a tűzhelyen az edényről amúgy sem keresgélném a pisztolyt meg bújnék el, hogy ne lásson stb.

Ezek be is jöttek, szerintem a priccolás bohóckodás.

2010. jan. 28. 15:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!