Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám eszi a mentaillatú...

Macskám eszi a mentaillatú papírzsebkendőt! Mi mást adhatnék neki, ami mentás, de ehető?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gerjed rá.a rágógumit is dugni kell előle, mert összenyálazza, múltkor a mentolos szopogatós tablettámat nyalogatta.Most meg a zsepi!Követeli, ha szem előtt marad, kicibálja a zacsijából és szanaszét csócsálja.Most adtam neki egyet, már szétrágta és fetreng a fecnik közt!Ez borzasztó...
2014. nov. 14. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Mentát?
2014. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet venni mentalevelet vagy növényt is. Vagy mentás teafüvet is. De biztos szereti a macskagyökeret is.

Volt valami teánk régen, amit a macska nagyon szeretett, szinte minden reggel kiszórtunk neki egy csipetnyit, azt szagolgatta, az ízletesebb füveket kieszegette belőle.

2014. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyem a mentolos cigit ette es a fogkrémet.. persze nem hagytuk neki. menta novenyt vegyel neki kis cserépben valamelyik nagyáruházban, kb 300 Ft.. azt szeretni fogja.. tedd olyan helyre ahol eléri es ha megsem enne meg akkor jo lesz mojitoba :) teát, cukorkát, rágót es minden feldolgozott mentolos dolgot zárjátok el előle.. biztosan nem tesz jot neki. én probalkoztam a macskamentaval is, rendeltem magokat, szepen ki is nott, de a macska utalta. messziről elkerülte. egyedul a szárított macskamentaval játszott, beledörgölőzött ha kiontottem neki. azt valami állatkereskedésben vettem. (catnip).. ugyanilyen catnipes plussallatot vettem neki, azt is nyalja, hurcolja. Catnip cseppet is próbáltuk, azt sem szereti.
2014. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. nov. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!