Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenyelt egy hajgumit, távozni...

Lenyelt egy hajgumit, távozni fog "alul"?

Figyelt kérdés
Kikapta a párom hajából és mire odarohantam már lenyelte :( Nincs semmi baja azóta, de figyelem. Ki fogja kakilni magától? Vagy adjak egy kis tejet hogy meghajtsam? Jaj nem tudom mit csináljak, kicsit parás vagyok :-\
2014. nov. 15. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg természetes úton fog távozni. Néhány napig jobb lenne ha alomra végezné a dolgát, hogy ellenőrizhessétek.
2014. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A tej jó ötlet. Ártani biztos nem fogsz vele.
2014. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, alomba fogja, szobacica :-)
2014. nov. 15. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd inkább dokihoz, egy röntgen nem árt, majd mond vmit. De ha rácsavarodik a belére vagy elakad, akkor kínhalált hal
2014. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És nem biztos, hogy alul távozni fog: [link]


Úgyhogy doki!!

2014. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
voltunk az állatorvosi egyetem, ügyeletén nem csináltak semmit vele. azt mondták figyeljem, ha nincs kaki, vagy hányna vigyem vissza, de nagy eséllyel ügyesen kikakilja :)
2014. nov. 16. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

nemrég tettem fel egy kérdést. az én macskám egy nejlonzacskót nyelt le. de szerencsére nem lett baja, bár napokig pánikoltam és kényeztettem hogy ha fájdalmai vannak akkor enyhítsem valahogy:S

függ a gumi méretétől, de én azt javaslom mégegyszer menjetek el dokihoz. máshoz.

2014. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és ha valami furát tapasztaltok, bágyadt, nem eszik stb. azonnal orvos!
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előbb "bolondult meg" rohangált fel-alá és ugyanolyan zabagép, mint eddig :) Volt kaki is reggel, szóval nincs baj. De nagyon figyelem őt, lassan jobban, mint a 6 hónapos fiam :-D A dokinő megnyugtatott, azt mondta ha mégis valami elzáródást okoz, akkor annak tünetei vannak és még simán beérek vele az orvoshoz, de ahogy megmutattam, hogy mekkora hajgumit nyelt le, kinevetett :D Azt mondta hogy ekkora szerinte nem okoz gondot. Én bízok ebben az orvosban, nagyon jó szakember.
2014. nov. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!