Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a cicám nem...

Mit csináljak ha a cicám nem issza meg a vizet?

Figyelt kérdés
még picike másfél hónapos
2008. aug. 14. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem lenne egyszerűbb,hogyha tejet adnál neki?Írttad,hogy még kicsi,adj neki langyosacsak tejet,ne vizet.Azt majd később próbáld meg.
2008. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
langyosacska:D bocs
2008. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
10%
langyosacska.lol:D Tejet adjál neki,kényes a pofája.
2008. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Tejet tejet, de kizárólag macskák számára készített tejet :)
2008. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

tejet nehogy adj neki!!!4

macskatejet pici vízzel hígítva! és minden nap növeld benne a víz mennyiségét! előbb-utóbb eljutsz oda,h már csak a víz lesz! nekem így szokott rá a cicám a vízre!

2008. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nagyon kevés vizet isznak "gyárilag", nem kell nekik erőltetni. Legyen előtte mindig, ha szomja lesz, úgyis megissza.
2008. aug. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi macskáim soha nem ittak vizet. Ha nem kér nem kell erőltetni. Langyos tejet ne adj neki mert elrontja a gyomrát, és ez pici cicáknál nem túl szerencsés. Kis hideg tejet azt adhatsz, de ne sűrűn mert gyomorgyulladása lesz tőle. A másik h ha meg a konverz amit adsz neki elég lédús, akkor azért nem kér inni. Az én cicáim két hónaposak, és egyfolytába vizet isznak, itt a nagy melegbe. Ez minden macskánál változó.
2008. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik válaszoló módszere a megfelelő, én is így csináltam. És a száraz kaja mellett mindíg legyen ott a tiszta víz, rá fog szokni.
2008. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Általában az ennyi idős macskák nagyon ritkán isznak vizet a tápjuk mellé, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ha szüksége van rá, akkor meg fogja inni. Tejet meg nem jó, ha adsz neki, mert attol hasmenése is lehet! Mondjuk én láttam a boltban olyan macskáknak kifejlesztett speciális italt, melytől nem lesz beteg a cicusod. De szerintem ne állj neki kisérletezni.
2008. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vízzel próbálkozz, a tejet csak a mesék miatt hiszik az emberek, hogy jó a macskáknak, valójában nem tudják megemészteni, és ráadásul, ha jól tudom azt nem italnak, hanem ételnek tekintenek a cicák. Amit az előttem szólók említettek azt macskatejnek hívnak, ezzel én egyszer próbálkoztam, de beleszáradt a cicám tányérjába, hozzá sem nyúlt. Szóval nem biztos, hogy azzal kéne próbálkoznod, főleg, hogy nem is túl olcsó, de ahogy gondolod, attól baja nem lesz.Egyébként, ha nedves kaját is kap a cicus abban is sok folyadék van.

Egyébként az én cicámmal is hasonló a probléma, hogy nem nagyon iszik, én azt a tippet kaptam ITT, hogy naponta többször cserélgessem a vizét, hogy mindig friss legyen. Azóta már egyszer rajtakaptam, hogy ivott. Nekem is azt mondták, hogy ne eröltessem, inni fog ha szomjas lesz.

Szerintem vannak macskák, akik eleve keveset isznak.

Ne aggódj, nem hülye annyira, hogy szomjan haljon. :D

2008. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!