Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknál mi idézi elő a...

A macskáknál mi idézi elő a dorombolást?

Figyelt kérdés
2007. okt. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Az ,hogy azt a haszontalan állatot össze vissza vakarod,öleled,símítod,az meg unja és dorombol ,hogy haggyad már abba. Csak este dorombol,mert akkor nem nyávog,mert nem akar zajt csapni. Ennyi! Ne baszogassátok szegény állatot!
2007. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát te nagyon intelligens vagy elottem hozzászolo.gratulálok. a kérdezo nem hinném,hogy a kérdésével baszogatja az állatot.hulye!!!

Ha megfigyeled akkor a cicák leginkább akkor dorombolnak amikor megsimogatod oket,megeteted oket.Tehát ok így fejezik ki a koszonetuket,szeretetuket.

2007. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Itt van néhány leírás a dorombolásról:

[link]

[link]

[link]

2007. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
szerintem akkor dorombol a cica mikor elégedett valamivel és boldog! ja télleg ez nagyon hülye válasz volt az előtti!!
2007. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is dilis volt az első hozzászóló! Igazuk van at többieknek, akkor dorombol, ha megsimogatod, enni adsz neki, játszol vele. De azt még nem udják, hoy "honnan" dorombol. Találgatnak, h a hangszálait rezgetje, stb.
2007. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!