Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen fajta macska lehet?

Ez milyen fajta macska lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szépnek tűnik hozzánk szegődött az udvarba de nem tarthatom meg mert kutyám van és a párom sem kultiválja a macskákat.

milyen fajta macs lehet?

hogyan hirdessem meg ha oda jutnék hogy fel rakom netre? mondjuk lehet addig itt sem marad, de adtam neki tejet hátha addig itt el mászkál a kutya mentes részeken :))


köszi a segítséget



2014. nov. 24. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
perzsa keverék cica
2014. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
most írtam a menhelynek, remélem beviszik, mert semmi helyünk nincs és láthatóan ez benti fajta cica...szaladok most is mert a kutya nem hagyja békén ha meg kiteszem kerítésen kívülre akkor meg visszajön szegényke :(
2014. nov. 24. 11:31
 13/22 A kérdező kommentje:
most összebarátkozott a kutyával (-.-) lehet mégis itt marad? :D már csak a páromat kell rábeszélni ...meg magamat :)
2014. nov. 24. 14:12
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
:) Látod, mennyire szeretne titeket gazdinak, ha még a kutyával is összebarátkozott. :) Hátha megszereted, tégy egy próbát, míg gazdit keresel neki, úgyis lesz időd megbarátkozni vele. Jó fejek tudnak ám lenni a cicák is. Nem muszáj lakásban tartani, szép nagy bundája van. Hátha a párod is elfogadná az udvaron... Drukkolok a cicának, hogy jó gazdija legyen.
2014. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi most már én is drukkolok neki :D
2014. nov. 24. 19:03
 16/22 anonim ***** válasza:
Megírod majd, mi lett vele végül?
2014. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
csütörtökön kiderül mert a menhely azt mondta macskákat nem fogadnak be :((( lehet tényleg lett a macskánk :) a kisfiam Somának nevezte el úgyhogy már neve is van :)de megnéztem...lány (-.-) úgyhogy Somi :)
2014. nov. 25. 08:50
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A Noé-nál is lehet vele jelentkezni, de ott is telt ház van, viszont felvesznek várólistára, és előbb-utóbb bekerülhet, ha úgy döntesz, hogy mennie kell.

Somi :) Ez aranyos. Viszont ha lány, jó lenne elvinni dokihoz, és ha nincs ivartalanítva, akkor megtenni. Különben jó eséllyel tavaszra nem csak 1 macskátok lesz.

2014. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Maxitabi ***** válasza:

Egy ilyen gyönyörű cicában lehet chip is, azt is az állatorvos tudja megnézni (vagy menhelyek)-meg az ivarosságát is. És tedd fel a facebook-ra,plakátold ki fákra,hátha keresi valaki nagyon!!! Két hétig KELL keresni az eredeti gazdiját!

De tényleg gyönyörű!!!

2014. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Minden nap itt van most már ma holnapra kellene vinnem a menhelyre mert azt mondták el viszik egy állatorvoshoz és ott marad, de én ebben nem hiszek és el sem tudom vinni, nincs nálam a kocsink mert párom használja biciklivel mert nem szelem át az egész falut akkor inkább befogadom és rakok ki plakátot, de lehet mégis befogadom, ugy megszerettük :) hát ha tényleg lány (én ugy láttam) akkor ha marad tuti doki látogatás lesz. 1 hetet még várok.
2014. nov. 26. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!