Kezdőoldal » Állatok » Macskák » WHISKAS macskatáprol, konzervr...

WHISKAS macskatáprol, konzervröl mia véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem más tápokhoz, konzervekhez képest kevés benne a tápanyag. Viszont többektől hallottam, hogy hamar "függővé" válik tőle az állat, és valószínűleg nehezen szoktatod át másik ételre. Amikor konzervet választottam, a szóba jöhető márkák mindegyikének átbogarásztam az összetételét, és azt választottam, ami ez alapján a legjobbnak tűnt (így nálunk a Real Nature lett a befutó). De rendszeresen főzünk nekik húst is, és felváltva kapják: ha van időnk, főzünk, ha nincs, kapják a konzervet.
2014. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rosszak, nézd meg hogy mennyi benne a hús, mennyi a nedvességtartalom...
2014. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer vettünk egy 4-es csomag whiskas alutasakost a macskánknak. Tiszta korpa lett tőle a szőre. Se előtte, se utána nem volt semmi baja. Én jórészt főzök a macskának (csirke nyesedéket, és disznó belsőséget főként). Olcsóbb, mint a táp, és legalább tudom mit eszik.
2014. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legrosszabb, amit csak venni lehet.
2014. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó marketing, szép csomagolás, sz.r beltartalom.
2014. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 norm válasza:
Nemtudom, még nem kóstóltam. ;)
2014. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsiroka válasza:
Imádják a macskáim, mondjuk nem hinném hogy függőek lesznek tőle, mert ha mást kapok hasonló árban miután elfogy akkor azt veszem, és hát nem szóltak még, hogy azt nem kérik. :)
2014. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 turatura válasza:
0%

És Cirminek mi a véleménye?

Egy kistálka "A"táp, egy kistálka "B"táp és egy kistálka "C"táp egymás mellé a földre; erős, megfeszített figyelem, a kapott eredmény (ismételt!) feljegyzése - aztán irány a bolt.

A macskatápon is vannak kötelezően pl. E-számok? Tartalmaz-e kellő arányban egérhúst?

2014. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!