Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora macskaszállító kell...

Mekkora macskaszállító kell egy maine coon-nak?

Figyelt kérdés
A cica még kölyök és nem igazán tudom belőni a felnőtt méretet.

#Maine Coon #box #macskaszállító
2014. dec. 2. 21:05
 1/4 savanyújóska ***** válasza:
Ha jol emlekszem a maine coon viszonylag nagy helyet igenyel, raadasul hosszuszoru is, en nem fukarkodnek.
2014. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]

:-) ez megteszi

2014. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tenyésztőt kérdezd meg, ő biztos meg tudja mondani miben viszi őket orvoshoz stb. (Remélem rendes helyről van csórika..)
2014. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

Nagy... Én először Trixie Capri III-at vettem,ami állítólag 12kg-ig jó,de ráfaragtam... A zár és az ajtó egy nagy s..r. A macska (nincs 8 kg) súlyától kinyílott az ajtó,eltörtek a műanyag pöckök..

Szóval fém ajtó, nem elfordulós műanyag zár,hanem egy helyen összenyomható fém zár.(pl: [link]

Majd kutyának való boxot vettem,de azért az túl méretes (60cm hosszú,kb 38 cm magas, belül 35 cm széles) bár cicának nagggyon kényelmes), nem mindig azt használjuk; a kisebb az fém merevítéssel ellátott textil hordozó (maelson soft kennel- legkisebb)-ez meg gyűjti a szőrt,de nagyon jó!!

Minimum 50 cm x 30 cm legyen a belső mérete szerintem.

2014. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!