Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon tulajdonosok?

Maine Coon tulajdonosok?

Figyelt kérdés
Először is kérdezem, hogy 90 ezer forintért reális ár-e egy ilyen fajta cicáért? Valamint hogy kandúr cica lesz, és van egy sima házi lány cicusom, (ivartalanított)aki már egy éves, össze fognak-e szokni? Nagyon fogja gyepálni a maine coon a kisebbet?
2014. okt. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
az, hogy fogják-e bántani egymást, csak attól függ, hogy van nevelve.
2014. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem adnak hozzá törzskönyvet, akkor nem reális. Ha adnak, akkor én olcsónak mondanám. Mindenképp törzskönyvvel vegyél macskát, mert a szaporítók nem megbízhatók és ha valami betegsége lesz a macskának és meghal éppenséggel, akkor nem tudsz semmilyen szervezethez fordulni.
2014. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Törzskönyvet adnak, ha ivartalanítottam a cicát. Tenyésztőtől veszem, 12 hetes kora után lehet csak elhozni, mert addigra kapja meg a kötelező oltásokat. Van honlapja is, ott vannak a szülei is, így gondolom nem valami kókler. Rendesen küld róla fényképeket is.
2014. okt. 7. 07:32
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

Nekem is olcsónak tűnik,de az ivartalanítási kötelezettség miatt lehet ennyi.

Nálunk is kandúr MC van házi mentett lánycica mellett.Nagyon fontosak az első napok az összeszoktatásnál,a fokozatosság elvét be kell tartani.Ja és türelem!! Mindenképpen minimum két alomláda legyen (inkább három), külön etetés és csak szemkontaktus eleinte.

És olvass utána az összeszoktatásnak!!

Nálunk megy amúgy a gyepálás - de sokszor a "törpe" gyepálja a nagyot..:)) Vagyis elvannak!!

2014. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!