Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora egy hím házimacska?

Mekkora egy hím házimacska?

Figyelt kérdés

A macskám hím, kivan herélve és 10 hónapos. Kb. 18 centi magas és a farka nélkül mérve 56 centi. Nem sovány de nem is dagi.

Ha jön hozzánk valaki vendégségeb akkor mindig mondják, hogfy milyen nagy lett ez a cica, de mi még mindig azt az apró szőrmókot látjuk ha ránézünk, és mostmár kíváncsi lettem, hogy akkor ez a normális nagyság?


2010. jan. 31. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ivartalanított macskák nem lesznek olyan nagyok.
2010. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez a méret nem lehet végleges, hiszen ha még 10 hónapos az a cicu, akkor lehet, hogy még fog nőni, amíg el nem éri a kifejlett kort. Egyébként a mostani méret nagyobb mint az átlagos, de ez függ a fajtól is, meg attól is, hogy ki van-e herélve. Lásd a házisertésnél is, azért herélik ki a kant, hogy jobban fejlődjön, nagyobb legyen mint az átlag.
2010. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ivaartalanított macskák pont hogy nagyobbra nőnek ivartalan fajtársaiknál.

Az enyén 1,5 éves, 65 cm, 8 kg. Bár ő túl duci...

2010. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akarom mondani ivaros fajtársaiknál.. Szori.
2010. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút változó méretűre nőnek a macskák, "keverék" házicicáról nem lehet megmondani, jó-e a mérete, maximum az látszik, ha zsíros.
2010. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az én macskám félperzsa és 4-5kilo lehet.... elég nagy..de a 10hós cica még nöni fog.
2010. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem a cicám ivartalan lányka, 8 hónapos, farok nélkül 46 centi körül van, és három kiló.
2010. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!