Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy sziámi kiscicám ....

Van egy sziámi kiscicám . Most 2 es fel honapos. Ra rakhatom a bolhanyakorvet? . Nem lesz tole semmibaja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyakörvre rá kell legyen írva. mennyi idős kortól alkalmazható.
2014. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rá szokták írni. Nekem 3 hónap rémlik, amikor még használtam, de lehet tévedek.

Kinti-benti cica? Szem előtt van mindig? Én kb 10 éve nem használok bolhanyakörvet, csak bolhacseppet - ugyanúgy véd az élősködők ellen. Egy kiscicám a szemem előtt akasztotta fel magát vele, ha éppen nem vagyok ott, megfullad. Azóta nem teszek semmit a nyakukba.

2014. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2. hozzászólónak, sajnos nem gondolnád, de megtörténhet. A miénkkel meg is történt, sajnos nem voltunk otthon.... Kiscica még játékos, ugrál, mászik, bolondozik. Inkább ne tegyél semmit a nyakába.

Lehet kapni bolha irtó cseppet, bár kicsit drágább, azt kell csöpögtetni rá ( füle mögé, feje tetejére, hoyg ne tudja lenyalni)

Ha hosszú életet szeretnél a cicunak, tényleg ne tegyél rá semmit.

2014. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A minőségi cicáknak való nyakörv önkioldó. Pont a felakadás miatt. De a spot on valóban hatásosabb.
2014. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!