Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen fajta ez a...

Szerintetek milyen fajta ez a cica?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 7. 14:14
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:
szürke házi...
2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keverék.
2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Greenscarf válasza:
61%
Szerintem orosz kék vagy korat macska. 😊
2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak csíkjai, akkor orosz kék.
2014. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Aki nem ért a macskákhoz, az minek válaszol??.. Az, hogy ez a macska nem házi, az biztos. :D


Nekem orosz kéknek tűnik. (Nem mindegyik orosz kék csíkos) Ha van kedves állatorvosod, akkor megkérdezheted tőle. A tapasztalt állatorvosok nagyon sok macskafajtával találkoznak munkájuk során.

2014. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert kék, még nem lesz fajmacska..... Itt is egy kék utcai keverék, akit épp ma próbáltak befogni, nem tudom, hogy sikerült-e.


[link]


Utcán megszült utcai keverék és szintén keverék kölykei:


[link]


Az állatorvosok meg nem értenek ehhez, nem ezt tanulták. Sokan még ahhoz sem értenek, amit elviekben tanultak... Hálát adok azért, hogy már legalább kutyánál nem tudnak tk nélkül konkrét fajtát beírni.

2014. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

szerintem van benne egy picike sziámi is, a pofija ilyen hosszúkás :)

2014. dec. 7. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy keleti rövidszőrű. Alkatban hasonlít a sziámira, csak színben más és nem kék a szeme.
2014. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Kedves válaszolók!


Én nem akarok senkit megsérteni, de az oroszkéknek MINDIG kék szeme van, úgyhogy ez nem lehet az! Énszerintem Karthauzi, talán karthauzi keverék, mivel valóban kicsit hoszzukás az arca

2015. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kedves 9-es. Az orosz kék macskának csak kiskorában kék a szeme, felnőttkorban soha. Vagy zöld, vagy sárga. Nevét a szőréről kapta, aminek kékes szinezete van és a görbe csíkok még kékebbé teszik.

2015. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!